Beszélgetés Tia - 707310298 istennő beszámolójáról, amit dgab írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2020-01-20 10:36:43
Csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem az a bizonyos parkoló egyáltalán nem ingyenes...
2020-01-20 10:25:46
Amit először írtam kitöröltem. A lényeg, hogy értékelem a sok karaktert amit leütöttél.
← 2. oldal

