beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Fanni - 203267583 nagyon jó beszámolójáról, amit NO-KECMEC írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


jose1979
jose1979
Mindentudó

2018-05-11 12:14:14
Ahogy olvasom, teljesen Fanni bűvkörébe kerültél!! De ez, mint ahogy a beszi is teljesen rendben van. Egy ilyen gyönyörű és profi szolgáltatónál ez normális. !


kispalya
kispalya
Veterán

2018-05-11 10:12:34
Jó beszámoló, egyetlen hibával: az ajánlásért való kuncsorgás nagyon nem illik bele, azt inkább személyes üzenetben kellett volna.

  1. oldal 
💬
BesziRobot