beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Dóri - 305795197 beszámolójáról, amit MrRozsda írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


ANUNNAKI
ANUNNAKI
V.I.P.

2016-05-19 11:52:51
Dóri tud a Te szavaddal élve macsek lenni, ezt nagyon régen és a közeli régen is megmutatta nekem, mindenhez két ember kell. Dóri egyébként olyan is mint amilyennek leírtad, különös, különleges, JÓ


donjosé
donjosé
Törzsvendég

2016-04-20 10:45:12
Csak a név (majdnem) új, a toll a régi és a színvonal is. Átéreztem ugyanakkor eme élmény furcsaságát: a remekírók a nagyon jó és a kellemetlen együttléteket egyaránt roppant érzékletesen tudják visszadni, de a középszerűséggel ők sem tudnak sokat kezdeni:-))


Mirrmurr47
Mirrmurr47
Vezérhím

2016-04-20 09:50:00
Hej-hej Rozsda Barátom ! Ez a lány engem is emlékeztet valakire, de csak külsőre , ezt szűrtem le beszámolódból, ami egyébként tetszett !


Robin_Hood
Robin_Hood
Veterán

2016-04-14 12:00:59
élveztem a sajátos de nagyon érdekes stílusú írásodat, és örülök hogy minden továbbra is úgy van Dórinál mint amikor én voltam nála. csak így tovább (neki is neked is)!


Robin_Hood
Robin_Hood
Veterán

2016-04-14 12:00:59
élveztem a sajátos de nagyon érdekes stílusú írásodat, és örülök hogy minden továbbra is úgy van Dórinál mint amikor én voltam nála. csak így tovább (neki is neked is)!


Robin_Hood
Robin_Hood
Veterán

2016-04-14 12:00:59
élveztem a sajátos de nagyon érdekes stílusú írásodat, és örülök hogy minden továbbra is úgy van Dórinál mint amikor én voltam nála. csak így tovább (neki is neked is)!


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2016-04-14 10:11:37
Bocs, de ez az anekdotázós-mesélős, azonban a részletek teljes hiányában szenvedő írás nekem valahogy nem jött be.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2016-04-14 10:11:37
Bocs, de ez az anekdotázós-mesélős, azonban a részletek teljes hiányában szenvedő írás nekem valahogy nem jött be.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2016-04-14 10:11:37
Bocs, de ez az anekdotázós-mesélős, azonban a részletek teljes hiányában szenvedő írás nekem valahogy nem jött be.


Művészinas
Művészinas
Mindentudó

2016-04-14 08:41:49
Nos barátom, hoztad a megszokott igényességet ami jellemez téged. Már azt hittem, hogy nem fogom többé olvasni a remekműveidet, de rácáfoltál. Köszi, hogy őszintén megosztottad az élményed. Várom további aktivításod gyümölcsét.:)


Művészinas
Művészinas
Mindentudó

2016-04-14 08:41:49
Nos barátom, hoztad a megszokott igényességet ami jellemez téged. Már azt hittem, hogy nem fogom többé olvasni a remekműveidet, de rácáfoltál. Köszi, hogy őszintén megosztottad az élményed. Várom további aktivításod gyümölcsét.:)


Művészinas
Művészinas
Mindentudó

2016-04-14 08:41:49
Nos barátom, hoztad a megszokott igényességet ami jellemez téged. Már azt hittem, hogy nem fogom többé olvasni a remekműveidet, de rácáfoltál. Köszi, hogy őszintén megosztottad az élményed. Várom további aktivításod gyümölcsét.:)


kisoroszlán1
kisoroszlán1
Törölt reg

2016-04-14 07:05:36
Kezdő létedre nagyon jól megírt beszi! Várom a folytatást! !


kisoroszlán1
kisoroszlán1
Törölt reg

2016-04-14 07:05:36
Kezdő létedre nagyon jól megírt beszi! Várom a folytatást! !


kisoroszlán1
kisoroszlán1
Törölt reg

2016-04-14 07:05:36
Kezdő létedre nagyon jól megírt beszi! Várom a folytatást! !

  1. oldal 
💬
BesziRobot