Beszélgetés Dóri - 204534927 jó beszámolójáról, amit FinomÉrintés írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-24 07:15:22
Ez a “beszámoló” sajnos a nullával egyenlő. Ennek tényleg semmi értelme nem volt. Sajnálom, mert szívesen olvastam volna Dóriról egy jó beszit.
2026-06-24 07:02:29
Nagyon rövid írás, semmit nem tudtunk meg a kapott élményről, se a technikáról.
1. oldal


