Beszélgetés Lina - 204983604 jó beszámolójáról, amit Kebelfan írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-05-16 20:40:50
Bátorításul én is adok egy "jól megírtat", vagy úgy is mondhatnám, hiányzott volna a beszámolók archívumából, hogyha nem vésed le a fentieket.
2026-05-05 22:39:33
Én bátorításul adok egy Jól megírtat. Anno mindenkinek volt legelső beszámolója. Valahol el kell kezdeni. 😉
2026-05-05 17:50:42
Szia! Ez így nagyon karcsú! Semmit nem tudtunk meg a környezetről és a Hölgyről sem. Részletesebb és élményszerübb beszámolót várunk!
2026-04-30 16:18:32
Ebből sajnos nem sok mindent tudtunk meg, pedig szívesen meglátogatnám a hölgyet. Na sebaj, talan a következő vendég bővebben kifejti, hogy kis történt a randin.
2026-04-30 06:24:37
Nekem a Külső leírása eléggé hiányos, emiatt nem tudtam átlagosat adni.
2026-04-29 22:11:10
Ha már egyszer tollat ragadtál , kicsit bővebben is kifejthetted volna , hogy mi is kedvet kapjunk a hölgy meglátogatásához.
2026-04-28 22:10:11
Akcio resz nagyon rovid, hiaba csak fel orat voltal
2026-04-28 10:44:29
Ebből minden hiányzik. Megtudtuk, hogy a hölgy neked tetszett, és jól érezted magad, de semmi támpont nincs a többi olvasó számára.

