beszamolok.comBESZAMOLOK.com

SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Beszélgetés LARA - 300725018 felejthetetlen beszámolójáról, amit dgab írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


falcons7
falcons7
Könyvet írhatna

2025-05-08 21:14:36
Komoly beszámoló. Ennek hatására látogattam meg a hölgyet, és nem bántam meg.


apumisi
apumisi
V.I.P.

2025-04-11 07:58:39
Ez aztán beszámoló! Olyan részletes, hogy szinte láttam az eseményt. Köszönjük szépen!


Bohém2
Bohém2
Kamubeszámolós

2025-04-09 21:58:38
Bemutató írás, hogy is kell. Gratula nektek.


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.

2025-04-09 20:23:19
Jól megírt, részletes,lényegi infokkal tele, egy rajongói beszámoló. Így érthető a hosszúsága is...


Odüsszeusz
Odüsszeusz
Mindentudó

2025-04-09 14:07:10
Gratulálok a találkozóhoz! Kedvcsináló, részletesen,jól megírt történet.


Yossarian3
Yossarian3
Törölt reg

2025-04-09 13:36:34
Nagyon érzékenyek teccenek lenni. Tolsztoj egy kiváló író és a Háború és egy remekmű.


Welur
Welur
Becsben tartott

2025-04-09 12:25:28
Nem fukarkodtál a betűkkel. Nagyon jó írás, néha talán túl részletes, de ez nem olyan nagy baj. Gratulálok.


Kspisti11
Kspisti11
V.I.P.

2025-04-09 12:10:43
Szerintem is kiváló, mert 1: szavahihető 2: korrekt, informatív. Köszi, hogy megítad. Az élmáányárt pedig gratulálok és egészségedre :-)


Straval_Gabriev_2
Straval_Gabriev_2
V.I.P.

2025-04-09 11:46:17
Kedves Formalin25! Ha hosszúnak érzed a beszámolót, attól még nem kell trollkodnod alá! Amúgy meg ilyen egy jól megírt beszámoló szerintem. Az írót bátorítom. Szép munka!


Yossarian3
Yossarian3
Törölt reg

2025-04-08 18:47:54
Atya Úr Isten! Tolsztoj forog a sírjában! Azért kössz.

  1. oldal 
💬
BesziRobot