beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Yade szexpartner Nyerj randit Yade szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Evelyn - 707359490 beszámolójáról, amit lajcsika74 írt

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


SimiSoma
SimiSoma
V.I.P.

2025-02-14 07:06:32
A külső és a megközelítés információmentes. Cici, popsi, haj, szem. Térkép jól jelzi? Tudom, hogy már sokan megírták (többek között ezért kaptak jól megírtat), de ez a te beszámolód. Ilyen egzotikus, nem szokványos kalandról bűn ilyen keveset írni.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2025-02-11 14:26:13
Kocsival mentél? Jó, de hova? És mi lett volna ha nem kocsival mész? Akkor hogyan lehetett volna odajutni? Evelynt igazán bemutathattad volna részletesebben, nem csak annyit odabökni, hogy a képeknek megfelel... Az action részben csak magadról írtál, vagy olyan nem is történt a randin, hogy te kényeztetted Evelynt? Szóval nem túl információdús ez az írás, ennél lehetett volna szebbet-jobbat beküldeni.


ElectricJoker
ElectricJoker
Törzsvendég

2025-02-10 17:13:50
A szükséges infok egy része benne van, de ezzel együtt is nagyon kevés.


Őrült_professzor
Őrült_professzor
Törzsvendég

2025-02-10 14:33:09
Ez igencsak visszafogott beszámoló. Mivel Evelynről nem szoktak a kollégák ilyen gyenge beszit írni, visszanéztem a korábbi írásaidat. Egy kolléga egyszer ezt írta neked: a beszámoló írása nem a te műfajod. Igaza volt. Gyakorlatilag minden fejezet közel nulla infót ad át.

  1. oldal 
💬
BesziRobot