beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Szomszéd lány - 702881639 beszámolójáról, amit logout írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.

2025-03-02 19:04:49
Igen,a 'Szomszédlány' reagja inkább volt információ mint a szűkszavú írásod. Bár abban igaz futólag megpenditettél egy érdekes részt...A beszid és Bius néhány sora együtt kerek történet.


niknem
niknem
Szexguru

2025-03-02 16:14:24
Bius reakciója miatt mégse baj, h igencsak szűk szavú voltál


Drogi
Drogi
V.I.P.

2025-01-13 06:25:06
A beszámoló közepes de nélküle nem írótt volna a zseniális reag.


Perfekt
Perfekt
Mindentudó

2025-01-11 02:13:47
Az író nem szószátyár. A hirdető zseniálisan reagálta le ezt a szűk szavú elemzést. Ezzel azonnal a bakancs listámra került. Gratulálok


Hugo3
Hugo3
Könyvet írhatna

2025-01-10 09:30:34
Nekem ennyi info maximálisan elég egy beszámolóba. Minden kiderül belőle aminek ki kell. Köszi!


crashdummy
crashdummy
V.I.P.

2025-01-09 20:23:41
Bius reakciója majdnem, hogy hosszabb, mint a beszámolód. Legközelebb írj sokkal részletesebben a külsejéről, a masszázs menetéről és a kényeztetésről is.


Őrült_professzor
Őrült_professzor
Törzsvendég

2025-01-09 20:15:53
Bius drága! Most aztán jól megnehezítetted a dolgom!
🥰
Mit fogok írni ezek után a holnapi randinkról?
Na, nem baj, majd csak összekapjuk magunkat!


Ván-dor
Ván-dor
V.I.P.

2025-01-09 19:57:13
Vendéglátódról sokkal izgalmasabban is lehetett volna írni, hát még az általa nyújtott élményekről! Reagálása is különleges.


Majomcsapda
Majomcsapda
Vezérhím

2025-01-09 10:24:25
Minimalista írás. Legközelebb érdemes lenne részletesebben kifejteni az egyeztetést, a helyszínt, a külsőt, és az akciót is.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2025-01-09 09:45:38
Nagyon gyenge írás. Merre jártál, mivel lehet odamenni? Milyen a környék? Milyen a ház? vannak-e parkolóhelyek? A lakásról annyit írtál, hogy "rendben van". Köszi, de ez nem leírás. A lányról annyit, hogy "magas, vékony"... Tényleg? Ennyi maradt meg benned róla? A beszámoló legfontosabb két fejezetébe gyakorlatilag nem írtál semmit. A masszázsra összesen egyetlen mondatot vesztegettél. A levezetés részből hiányzik hogy mi lett a vége, aztán az is, hogy hogyan, mit kaptál, mit emelnél ki belőle leginkább, illetve a kölcsönösséget ugyan említetted, de egyáltalán nem fejtetted ki. Az összkép semmitmondó. Annyit tudtunk meg, hogy voltál már nála korábban is.

  1. oldal 
💬
BesziRobot