beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Tia - 307539086 istennő beszámolójáról, amit vivalanocse1 írt

A hirdető beállítása szerint csak prémium vendég szólhat hozzá.

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Cronos1
Cronos1
Törölt reg

2024-11-27 12:45:17
Az elvárt sperma lavina most is megvolt. Ez üdvözlendő. Az írás szokás szerint élvezetes, méltó búcsúztatója Tiának. A beszi utolsó mondat második felével kapcsolatban: hiszem ha látom! Köszi a közzétételt!


DrErósz
DrErósz
V.I.P.

2024-11-24 22:16:25
Szép volt Viva...én sajnos még nem találkoztam Tiával és ezek szerint, legnagyobb szomorúságomra, már nem is fogok...


Noctis
Noctis
Becsben tartott

2024-11-21 15:11:00
Tetszett a technika alapos részletezése és az is, hogy a gumi milyenségét is megosztottad velünk.


SimiSoma
SimiSoma
V.I.P.

2024-11-21 07:02:52
Szerintem is Viva egyik legjobb beszije. Talán a legtömörebb is.


Perfekt
Perfekt
Mindentudó

2024-11-21 03:40:50
Gratulálok az íráshoz és a teljesítményedhez.


Bohém2
Bohém2
Kamubeszámolós

2024-11-20 19:45:51
Személy szerint nagyon fog hiányozni,de bízom benne látunk majd csodát!


dgab
dgab
V.I.P.

2024-11-20 17:12:28
Ez egy nagyon jól megírt beszámoló lett az 1 órás randitokról, köszi,hogy megírtad. Tia egy kivételes és csodálatos lány, mondhatnám úgy is, hogy az oldal ikonikus hirdetője. Nagy nagy kár, hogy rövidesen búcsúzik, de láttunk már csodákat és nagy visszatéréseket :) És bizony Bohém rátapintott a lényegre...de ahogy Tius is írta, törzsvendégeknek dec.31 :)


Bohém2
Bohém2
Kamubeszámolós

2024-11-20 15:29:21
Egyik legjobb beszidet olvastam most. Nagyon diszkrét, de a sorok közt kell olvasni. Méltó lezárása találkozásaitoknak. Nagy gratula mindkettőtöknek. Egyetlen megjegyzés, rendszeres ill. törzsvendégek december 31-ig élvezhetik Tia társaságát!


Donhuan17
Donhuan17
Törzsvendég

2024-11-20 13:21:46
>Nagyon szép a búcsútok egymástól!:)Irigykedem a cicik miatt Viva,de a dogy a kedvenc pózom,és így nincs közös tervem a Hölggyel.Pedig szétszedtem volna,mint árvagyerek a csokimukulást!:D:P GRATULA!:)

  1. oldal 
💬
BesziRobot