Beszélgetés MANNA - 300701334 felejthetetlen beszámolójáról, amit somelier írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2023-07-27 18:33:21
Egész jó beszámoló. Egy apró kritika: a lány arcáról nem írtál semmit.
1. oldal

