Beszélgetés MANNA - 300701334 jó beszámolójáról, amit Yane1 írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2023-07-22 00:57:38
Remek beszámoló. Ha az elszámolásnál pontosan nem akartad megadni a rózsákat, viszont körül lehetett volna írni.
2023-05-03 08:08:04
Nem rossz, nem rossz, de a virágszálak hiánya miatt nekem csak átlagos. Az élményhez viszont gratulálok.
1. oldal

