Életkor ellenőrzés

Az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli.

Amennyiben nem múltál el 18 éves, kérlek hagyd el az oldalt.
Elmúltam 18, belépek

Még nem múltam el 18, kilépek
A belépéssel egyidejűleg kijelented, hogy az adott országodban felnőttkorúnak számítasz.
A belépéssel egyidejűleg elfogadod az adatkezelésünket, amit részletesen az Adatkezelés gomb alatt találsz.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot.
Kiemelt Lindom Zoé erotikus masszázs - 303400596 - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
12-19 tud fogadni
Lindom Zoé(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Cindy erotikus masszázs - 307234378 - erotika, Budapest, XIII. kerület
11-20 tud fogadni
Lindom Cindy(24+)
Budapest XIII.ker.

beszamolok.comBESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Beszélgetés Nina - 304489038 beszámolójáról, amit geza08 írt

Kérünk vedd figyelembe kommenteléskor az oldal moderálási elveit !

* Amennyiben sértő módon megfogalmazott hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a felkiáltójelre kattintani!

Gluglu69 Gluglu69
Törölt reg
2023-03-09 15:00:19
Szép élményben volt részed egy gyönyörű angyallal.


Sagapo Sagapo
Törölt reg
2023-02-14 09:52:55
Köszönöm szépen a javaslatod, majd eldöntöm, hogy élek vele, vagy sem.
További beszámolók írására biztatlak, legyenek szép napjaid. 😇


geza08 geza08
Rutinos harcos
2023-02-14 00:49:58
Bár délutános műszak után már kissé fáradt vagyok, de eleget tettem a javaslatodnak Sagapo. Elolvastam az általad említett ajánlólevelet, és meg kell mondjam, igazad van. Hasznos információk tömkelegét tartalmazza. Viszont nekem is van egy javaslatom. Ha legközelebb belefutsz geza08 által írt "gyengécske próbálkozásba", akkor kérlek görgess tovább, mert az továbbra sem fog tartalmazni számodra hasznos információt.


Sagapo Sagapo
Törölt reg
2023-02-13 21:02:53
Az ünnepi hangulatot nem szeretném elrontani, egy elég gyengécske "próbálkozásnak" tartom az írásod tartalmát.
Ha esetleg van egy kis időd, javaslom olvasd el Nabut ajánlólevelét a gyönyörű Nináról, könnyebben megérted, milyenek a hasznos információk.


Perfekt Perfekt
Mindentudó
2023-02-13 20:00:17
Olyan pikáns hangulatot hoztál létre az írásoddal,hogy azt egy élmény volt olvasni


geza08 geza08
Rutinos harcos
2023-02-13 11:32:43
A visszaszámolós extra próbálkozást én is leírtam.
A beszámolódat újra elolvastam, szerintem azt a tippet te is megkaptad. Többet nem mondhatok. Mint jó papot köt az úgymond "gyónási titok".


vivalanocse1 vivalanocse1
V.I.P.
2023-02-13 10:27:55
Szerintem se rajta múlt, én már csak tudom mire képes a kezeivel. A tippre kiváncsi lettem volna, annak idején én is leírtam a vízivásos ötletét.

  1. oldal 

Kérünk vedd figyelembe kommenteléskor az oldal moderálási elveit !