beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Dóri - 305795197 beszámolójáról, amit Draquar írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


oli66
oli66
Törzsvendég

2021-08-26 07:53:01
Rég olvastam ilyen jól sikerült beszámolót. Mit beszámolót! Erotikus novellát! ! És külön Dórinak is, mert volt miről írnod.


Tozo1
Tozo1
V.I.P.

2021-08-01 05:26:01
Bocs! Dóri és nem Nóri.... csak elírtam!


Tozo1
Tozo1
V.I.P.

2021-08-01 05:25:16
Nagyon tetszett az élményszerű és képszerű beszámolód. Tökéketes részletezettséggel, élményekkel átszőtten mutattad be Nórit. !


Draquar
Draquar
Vezérhím

2021-06-30 10:51:21
Köszönöm szépen mindenkinek, kellenek a visszajelzések hogy fejlődni tudjak a beszi-írásban.
Meg a kiváló partnerek, hogy legyen mit megírni. ;)


Zs077
Zs077
Lelkes irogató

2021-06-30 06:49:32
Részletes és izgalmas beszámoĺó egy nem mindennapi látogatásról.


Noctis
Noctis
Becsben tartott

2021-06-30 00:54:50
Nagyon hasznos, vártam hogy a visszatérés után ki írja az első beszit. Bíztatnálak még sok ilyen hosszú írásra, így jön át a hangulat teljesen.


Umbilicus1
Umbilicus1
Friss újonc

2021-06-29 12:54:49
A terjedelem ugyan nem rövid, de egy pillanatig sem untatott. Átjött a találka hangulata.


NincsTorta
NincsTorta
NemKívánatos

2021-06-29 00:05:50
Nagyon jól megírt.
Ilyen hosszút általában átfutni szoktam, de most muszáj volt rendesen olvasni :) nektek!


FlyingSpirit1
FlyingSpirit1
Éló lexikon

2021-06-28 22:04:50
Igen, ez egy igazi Dóri-s találkozó volt. A kedvessége, vendégszeretete páratlan!


Draquar
Draquar
Vezérhím

2021-06-28 19:39:30
Elnézést is kértem érte a besziben. ;)


titusz
titusz
Vezérhím

2021-06-28 19:22:36
Apám ez aztán jól sikerült beszámoló. Igaz egy mondatot sem olvastam el,illetve nem is fogom. Amikor megláttam mennyit írtál akkor ledobtam az ékszíjat……

  1. oldal 
💬
BesziRobot