beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés ☆TIA☆ - 707310298 istennő beszámolójáról, amit dgab írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


bmw11
bmw11
Friss újonc

2021-09-20 16:01:05
Igazán kimerítő és részletes beszámoló. Élvezettel olvastam, .


Jázminfan
Jázminfan
Becsben tartott

2020-08-26 17:31:40
Ha utazás közben olvasom a beszámolóidat,, egy pillanat alatt hazaérek és közben még jól szórakozom élvezetes írásaidon. élményeitekhez!


Apollo11
Apollo11
V.I.P.

2020-07-02 00:41:48
Ööö, ez aztán a lila beszi. Valóban háború és béke a hosszát tekintve, de tartalma meglehetősen olvasatos. Ilyen hévvel és sziporkázással már rég írtál beszámolót. Isten éltessen!!!


jose1979
jose1979
Mindentudó

2020-06-30 13:13:11
Haver! Nem semmi beszámolót írtál erről a csodálatos Hölgyről! a beszihez! Isten Éltessen Sokáig!


dgab
dgab
V.I.P.

2020-06-29 11:37:08
Tiusom csókollak Drága, köszönöm ;)

Ja igen és egyébként nem az én történetleírásomban szerepel az, hogy "Valótlan beszámoló" ...na mindegy :)


TIATIA
TIATIA
Lelkes

2020-06-29 10:53:43
Kedves taltosparipa!Egy szolgtatóról szóló vélemény szubjektív dolog.Illetve hatás kölcsönhatás kérdése egy randi minősége.:) Kár egy ilyen szívemnek igen kedves vendégem beszámolóját negatív kommentel illetni.Azt gondolom a mi ünnepünket nem tudod elrontani még ezzel sem...:))))


dgab
dgab
V.I.P.

2020-06-28 19:23:35
"taltosparipa" kizárt, hogy elrontsad az ünnepet.
Kételkedni lehet, nem tiltja meg senki, de ez egy teljes értkékű élményleírásról szóló beszámoló.


taltosparipa
taltosparipa
Lelkes irogató

2020-06-28 19:01:59
Unnepronto leszek, engem az efele omlenges inkabb elbizonytalanit, es ketelkedni kezdek a beszamolo megbizhatosagaban.


Grizzlymedve
Grizzlymedve
V.I.P.

2020-06-26 17:07:15
Egy lendülettel olvastam végig, mert esélyem sem volt, hogy abba hagyjam. Nagy az élményetekhez mindkettőtöknek.
Az írásod olyannyira vágykeltő számomra, főleg, hogy már nagyon régen láttam Tiust, hogy most nem is tudom folytatni, mert sürgős telefonálni való lett.


Kspisti11
Kspisti11
V.I.P.

2020-06-26 15:56:43
Nagyon jól esett olvasni. Érteni vélem az érzést/érzelmeket. és egészségedre :-)


Aquila
Aquila
Törölt reg

2020-06-26 13:02:09
A jó az nem hosszú, mivel magával ragad, mint ez az írás is. Tia valóban csodálatos és ez átjött. Nagy mindkettőtöknek.

  1. oldal 
💬
BesziRobot