beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Mia - 209938784 beszámolójáról, amit sponga150 írt

A hirdető beállítása szerint csak prémium vendég szólhat hozzá.

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Draquar
Draquar
Vezérhím

2020-06-24 11:09:45
Valószínűleg tényleg nem volt meg a kémia, ez elég jól lejött az írásból is. Szerintem kicsit kisebb elánnal érdemes lehet újra próbálkoznod!


Robin_Hood
Robin_Hood
Veterán

2020-06-23 23:43:06
rövid a beszi, de talán egy ennyire ismerős lánynál ez elmegy, illetve nagyon értékelem őszinteséged, korrektséged is.


dreamliner
dreamliner
Belát a dolgok mögé

2020-06-09 00:14:05
Szerintem érthető a beszámolód lényege, erre én jót tudok adni, mert ha egyszer nincs kémia, nincs összhang, akkor mit is várunk el? Jó és formás csajszinak tűnik, de sajnos engem a rózsaszálaival nem vett le a lábamról, ezért lehet jómagam is kihagyom :)


Kspisti11
Kspisti11
V.I.P.

2020-06-07 09:18:55
Én mindig kilóméter-hosszú besziket írok. Ezért vicces, hogy a te távirati stílusban megírt beszámolódat igen hasznosnak tartom. Köszi, hogy megírtad.


Umbilicus1
Umbilicus1
Friss újonc

2020-06-06 22:01:12
Kedves torta24! Nem utólag kell "beböfögni" a negatív élményedet, hanem akkor megírni, amikor megtapasztaltad. Vagy, ha nem írod meg, akkor maradj csendben!


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.

2020-06-06 21:52:14
Talán ha többet " teketóriázól", és nem teríted rögtön le, Mia is másként szimpatizált volna veled......


NincsTorta
NincsTorta
NemKívánatos

2020-06-06 20:53:15
Részvétem kolléga úr!
Már-már én is írhattam volna.
Év elején jártam Miánál, hasonló volt a tapasztalatom. Így nem derült ki mire kapja a sok kék, lila beszit. Ráadásul az egy óra 50 perc se lett, ebben valóban ügyes volt! :-) ...


jessi1
jessi1
Mindentudó

2020-06-06 06:46:04
Nem vagy egy novella író, de a lényeg átjött. Korrektül elénk tártad hogy a szolgáltatók is érző emberek és ha profin csinálják akkor elégedetten távozik a vándor. Hasznos írás volt köszi!


Influencer
Influencer
Törölt reg

2020-06-05 23:52:46
Mia pedig nagyon jo,kár,hogy neked most nem mutatta meg hogy milyen fergeteges hangulatot tud teremteni.


Ronin.
Ronin.
Vezérhím

2020-06-05 12:44:20
Ha ennél jobban összefoglalod, az már távirat. Sajnos az íráson is átjött, az összhang hiánya. És nem az action leírásán, hanem a többi túlzott tömörségén.

  1. oldal 
💬
BesziRobot