Beszélgetés Tia - 702625589 istennő beszámolójáról, amit dgab írt
Kérünk vedd figyelembe kommenteléskor az oldal moderálási elveit !
* Amennyiben sértő módon megfogalmazott hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a felkiáltójelre kattintani!
Kedves Barátom. A tőled elvárt nagyon jó beszámolót olvashattam ismét. Szokták mondani: a név kötelez. Irigyellek Tiustól kapott felejthetetlen erotikus élményekért, azt kaptad amit adtál. Teljesen jogosa lila osztályzat érte. Beszámolódat olvasva teljesen átjött minden. Várom a folytatást. ;-) .
Professzionálisan megírt történetleírás, egy erotikus regény. Nagyon tetszik a stílusod! ! Tia reagja is mindent visz.
Medvém...igen ez hogy másodszorra is én kaptam még kedvesebbé teszi számomra ezt a beszit... :) A mosolygósom nagyon tud....Irni IS..... :-P
A második lila minősítésedet is teljesen megérdemelten adtad Tiusodnak. A megírás is méltó a randitok élményéhez. mindkettőtöknek. Érzek még folytatást nemcsak a randizásotokat illetően, hanem lesz még itt lila regény azt hiszem.
Megvannak a megfelelő szavaim a beszidhez, de még úgy teszek mint aki keresgéli őket! inkább kedvesünknek udvarolnék, és megírom neki, hogy valami nagyon jól eltalált pózban sikerült rögzíteni az ajkait, ez nagyon vadító, egy álom lehet ezeket megcsókolni! Akkor vissza a beszidhez! Szépen átlebegtettél minket egy erotikus program minden csodáján, teljesen átjött az élmény!
Változatlanul kedvelem az írásaidat, mert hangulatos, gördülékeny, nagyon sok információt tartalmaz, éppen ezért "kedvcsináló" is.
Örülök, hogy változatlanul kerülöd a fennkölt idegen kifejezéseket, a Magyar szavakkal szépen megírtad élményeidet.
Rég olvastam ilyen belevaló, szinte átélős beszámolót. Bár nem szeretem a hosszú írásokat de ez most kivételes, minden részlete sodorva vitt magával. Köszönöm hogy átadtad ezt a fantasztikus élményt!
Minden a helyén. Tia Istennő ez egy percig nem kétséges, a beszid minden elragadtatott sora ezt támasztja alá. Nagy és sok hasonló élmény mindkettőtöknek.
írigykedni semiképp nem kell. Inkább okulni próbálok belőle és megpróbálom magas is megélni az élmény ilyen magas szintjét. Vagy akár túlszárnyalni :-)
Nagyon jól sikerült kis beszi lett ez, igazi dgabos! mindkettőtöknek, öröm az ilyen érzelmektől túlfűtött randiról olvasni (meg egy kicsit irígykedni)!
Nyílvánvalóak az istennői kvalitások, mert írásod mindent megmagyaráz. Bravó
Implacabile...Ez így van..A parkololás nem ingyenes de 3.kerület ez szerintem alap...
Természetesen azt akartam írni, hogy "noha NEM ismerem Tiát". Elnézést.
Hát igen: mindenkinek megvannak az ő kedvencei. Úgy érzem, meg tudlak érteni teljes mértékben, noha ismerem Tiát. Köszi, hogy megírtad. És legfőképpen pedig: és egészségedre :-)
Ebből a végén még lagzi lesz!
Kérünk vedd figyelembe kommenteléskor az oldal moderálási elveit !