beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Mia - 209938784 beszámolójáról, amit NO-KECMEC írt

A hirdető beállítása szerint csak prémium vendég szólhat hozzá.

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2019-08-27 21:25:10
Úriember voltál, mert törülköző helyett megpróbálhattad volna elmagyarázni is az időt, de az kevésbé lett volna nagyvonalú.


Ugribugri2
Ugribugri2
V.I.P.

2019-08-27 14:45:45
Nem értem Miától ezt a hozzá állást. Ha így volt, biztos okul belőle.Nálam nagyon pozitív volt végig.


Influencer
Influencer
Törölt reg

2019-08-27 09:11:16
Mia -ról született már kellemesebb tartalmú írás, amiben több érzelmet és vendégszeretetet nyújtott. Valamiért most indiszponált lehetett, vagy ki tudja mi volt a baja. Objektív negatív tény az óra, a out of order klima,no szemkontaktus, csóktalanság. Viszont ott van sok pozítívum tény is a szép arc, bomba alak, jó francia, szűk punci. Nehéz ügy ez, sajnálom az esetedet.


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.

2019-08-26 23:03:31
Kész rejtvény ami történt...Ez a beszid a 22-i megismételt ? Vagy még egyszer voltál nála azóta ? Valami nagyon félrement......A vendéglátód tudhatja,hogy miért akart olyan hamar "szabadulni" a helyzetből ! Ami lehet számára is hasonló érzetű volt mint neked :(


dgab
dgab
V.I.P.

2019-08-26 22:32:15
Nagyon jó lett a beszámolód, nekem tetszett és az élmény is! Hasznos volt,hogy megírtad!! Viszont a végén kialakult kellemetlen szitu miatt meg egyáltalán ne legyen keserű szájízed, ez tulajdonképpen bárkivel megeshet...


Grizzlymedve
Grizzlymedve
V.I.P.

2019-08-26 22:09:03
Ez egy ilyen nap volt a lánynak. Köszönet, hogy felvállaltad és kiváló színvonalon megírtad. Ebbe bármelyikünk bármikor belefuthat. Nyilván nem tehetsz a kialakult helyzetről, de úriemberként viselkedtél.


Macika-
Macika-
Mindentudó

2019-08-26 21:36:35
Bakker most összezavarodtam! Az írás az kiváló lett, csak nem erre számítottam. Több minden átfutott az agyamon, hogy mi nem volt oké...de nem találtam választ, ezért ráfogom arra, hogy nem volt meg a közös rezgés! Köszönöm írásod....amit Úriemberként tálaltál!!


Tozo1
Tozo1
V.I.P.

2019-08-26 20:14:24
Az ilyen feszengős helyzetek mindannyiunknak meg vannak címezve, csak nem tudjuk hogy mikor és hol lesz kézbesítve. Ez nem a ti napotok volt és ennyi az egész. Nem szabad túlgondolni egyik oldalról sem. Neked pedig köszönöm, hogy ezt felvállaltad és megírtad!


Supernova
Supernova
V.I.P.

2019-08-26 18:21:33
Szerintem minden szolgáltató és minden vendég kifog minimum egy, de inkább több ilyen szituációt. Valami biztosan nem klappolt, de ilyen a Nagy Számok Törvénye...


Draquar
Draquar
Vezérhím

2019-08-26 18:03:47
Nekem nagyon más tapasztalatom volt Miával és csak arra tudok gondolni, hogy nem találtátok meg a közös hullámhosszt, de megpróbáltátok kihozni a randiból amit lehet.
Utóbbi viszont nagyon pozitív vonása Miának! :)


sanyi777
sanyi777
Törzsvendég

2019-08-26 17:07:14
Rossz napja volt vagy valamiért nem voltál neki szimpatikus szerintem.


nem_foglalt_becenev
nem_foglalt_becenev
Törzsvendég

2019-08-26 16:35:26
Részletes beszámoló, jól megírva. Én is meglepődtem amúgy, mert nekem sem ilyen randijaim voltak Miával.


pali1
pali1
Törzsvendég

2019-08-26 16:25:01
Tárgyilagosa a jót és rossz élményeket is bele foglaltad. Nekem tetszett a beszid! Remélem MIA is tapasztalatot szerez és okul belőle!


Aquila
Aquila
Törölt reg

2019-08-26 15:23:59
Kétségem nem fér a beszi tartalmát illetően,de mégis meglepődtem. Nem iilyen beszik szoktak megjelenni Miáról. Lehet rossz napja volt?

  1. oldal 
💬
BesziRobot