Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
9-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Selby szexpartner - 702783067 - masszázs, Budapest, II. kerület
9-20 tud fogadni
Selby(40+)
Budapest II.ker.
Kiemelt anita08 szexpartner - 205197772 - sex, escort is
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Alia szexpartner - 303844797 - erotikus masszázs, escort is
8-24 tud fogadni
Alia(32+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Zsófi szexpartner - 702747132 - erotika, escort is
10-24 tud fogadni
Zsófi(24+)
Budapest XIII.ker.

beszamolok.com BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

reginalove - 306808849, jó szexpartner beszámoló

reginalove306808849 nypalika író
0000-00-00

reginalove szexpartner beszámolója (2011-04-16 13:46:31)reginalove 306808849
Komárom-Esztergom, Tatabánya
nypalika szerint valódi képpel hirdet
reginalove hirdetése

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

reginalove reagálása a beszámolóra:

Köszönöm nypalika kedvességed:)

Az összképnek nagyon örültem hogy így látod!

És:Te is kedves vagy:)

Egyeztetés

Egyszerű,nagyszerű,kényelmes...

Megközelítés

Mivel helyi vagyok én is, egyszerű,még csak messze sem kell mennem.Tömegközlekedés közel.Nem messze a vasútállomástól.

Helyszín

Normál berendezés,célnak megfelel.Kényelmes ágy.

Külső

Egyértelműen ő van a képeken.Klassz cicik,pont amilyet szeretek.
3. reginalove 306808849 beszámoló Komárom-Esztergom 28823 szexpartner4. reginalove 306808849 beszámoló 2011-04-16 13:46:31 szexpartner 28823

Action

Kedvesen kávéval kínált,közben beszélgettünk az élet nagy dolgairól.Aztán mivel imádom a franciaszexet,egy óra szájjátékban egyeztünk meg.Hát gyerekek ez aztán igen!Egy kis simi után fel az ágyra,én előtte térdeltem és egyből tövig de rendesen!Nem is bírtam sokáig,kényeztetnem kellett őt.Hanyatt fektettem és nekiestem mint medve a mézescsupornak.Nagyon finom punci fogadott odalennt,egyszerűen imádtam nyalni.Jól fogadta,és el is élvezett egy idő után.Dícsért hogy milyen kitartó voltam és ügyes.Aztán nekemesett de rendesen.Mivel erősen fel voltam már izgulva,pillantok alatt végem is lett.NFVSZ.Hagyott lenyugodni a szájában,majd tisztára törölgetett,aztán hozzámbújt.Sajnos közben csörgött a telefonom,mennem kellett,így a második menetre nem került sor.Tuti visszamegyek hozzá,mert ezt csak kostolónak tekintettem,és végig fogom élvezni az étlapot nála.

Elszámolás

Teljesen elfogadható az ajándék mértéke.Nagyon korrekt volt,mivel egy órában egyeztünk meg,de előbb el kellett mennem,így csak félórát kért el tőlem,amit kicsit felkerekítva az asztalra tettem.

Csokor

nypalika nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Megkapom nála azt amit otthon nem,méghozzá nem akármilyen színvonalon!!!Kedves,aranyos,értem történik ami történik.Mintha az odaadó szeretőm lenne.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

uhrmeister uhrmeister
Mindentudó
máskor ne hagyd bekapcsolva a telód, és végigeheted az étlapot



összes / hozzászólás írása

reginalove összes beszámolója

7 istennő
21 felejthetetlen
20 nagyon jó
53 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-06-26 Lucien aktív felejthetetlen 2025-06-24 Kismacika aktív 2025-06-16 Ván-dor aktív istennő 2025-06-09 Gab1977 aktív felejthetetlen 2025-05-31 Herr Lee aktív