beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Niki - 06204930589 erotikus masszázs beszámoló

lehetne jobb
Niki erotikus masszázs beszámolója (2022-01-13 09:26:55)

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Simán elértem, telefonban kedves és közlékeny volt, két óra múlva nála voltam.

Megközelítés

Csepeli lakótelep, közel a központhoz. Tömeggel is könnyen megközelíthető, de én saját autóval mentem.

Helyszín

A lakás átlagops panel, de tiszta. A fürő is szabváníos, tusfürdő volt jó pár darab. A törölköző tiszta és száraz volt.

Külső

Nagyon jól néz ki.Komolyan mondom, élvezet volt ránézni. Az arca is kedves. A teste bomba! :)
3. Niki 204930589 beszámoló Budapest 112754 erotikus masszázs4. Niki 204930589 beszámoló 2022-01-13 14:30:37 erotikus masszázs 112754

Masszázs

A masszázzsal nem vagyok elégedett, számomra kicsit erőtlennek és szakszerűtlennek tűnt. De az is lehet, nálam túl magas a mérce. A lényeg, hogy bekent olajjal és azt próbálta belém masszírozni több-kevesebb sikerrel. Kértem, hogy kicsit erősebben, határozottabban masszírozzon, de nem ment neki. A végén arra hivatkozott, hogy fáj a keze, meg túl izmos vagyok számára. Ezt sem mondták még nekem. Ezek után kértem, hogy hagyjuk a masszázst, jöjjön a második felvonás.

Levezetés

A franciája nem volt rossz, de szerintem erre a részre is rávetítette fényét a masszázs alatt történt sikertelenség. Csinálta a franciát, de minden átélés nélkül, szinte csak bólogatott a farkamon. Közben előkerültek a mellei is, amik nagyon jól néznek ki. Be is kóstoltam mindkettőt rendesen. Aztán egy kis időre a farkamat is beengedte közéjük. Végül így is mentem el, a végtermék pedig a csodás mellein landolt.

Elszámolás

Előre tettem le az asztalra, nem is foglalkoztam vele tovább. Így utólag nem teljesen érte meg, de így jártam.

Csokor

YN001 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándékba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Lehet rossz napját fogtam ki, lehet valóban túl izmos voltam neki ( :) ). Nem tudom,. Csak annyit tudok, hogy nem volt 100-as az élmény. Sajnálom, mert nagyon jó nő. Talán egyszer újra megpróbálom, de az nem mostanában lesz .

⚠️ Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.


Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

niknem
niknem
Szexguru
Kár érte(tek)! Menj el újra hozzá/általa, kellemesen fogsz csalódni!


Tozo1
Tozo1
V.I.P.
Elég rövid, de érdekes lett a beszámolód. Sajnálom, hogy az élmény nem lett kimagasló. Megvárom a következőbeszit is, hogy lássuk Niki történetét. Kösz!


összes / hozzászólás írása

Niki összes beszámolója

1 istennő
1 nagyon jó
7 jó
1 lehetne jobb
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-08-24 Herr Lee aktív 2024-04-29 Pajtás2 aktív 2024-03-10 niknem aktív istennő 2023-11-06 Joepapa1 aktív 2023-08-18 sdream aktív

💬
BesziRobot