Egyeztetés
Elérhető: 5
A piros oldalon láttam a hirdetését. Eddig nem láttam, a képei egyből felkeltették az érdeklődésem. Sajnos itt az oldalon nincsenek 18. kerületi lányok. Elsőre sikerült elérnem, kedvesen elmondta a lehetőségeket. Fél óra múlva ott is voltam.
Megközelítés
Odatalálás: 5
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 3
Egyértelmű a cím: 5
A 18. kerület egy kis panziója közel a reptéri gyorsforgalmi úthoz. Autóval pofonegyszerű odajutni, a parkolás ingyenes a panzió előtt. Gps pont odavisz. Pár busz jár arra, de ezt nem néztem.
Helyszín
Randi helyszíne: 4
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 3
A hely maga nem egy nagyüzemű hotel, mondhatni diszkrét. Egy 10 percet még várnom kellett a ház előtt, majd lejött értem. A recepciósok nem foglalkoznak az emberrel, szerintem ők is pontosan tudják mi zajlik ott. A szoba az emeleten van, ami áll egy szobából egy franciaággyal és egy fürdőből zuhanykabinnal. Az ágy megfelelt, a tust nem vettem igénybe, otthonról frissen zuhanyozva jöttem el.
Külső
Adatok valóságtartalma: 4
Amiben fogadott: 3
Higiénia: 5
Arc: 4
Tetszett: 4
A képekről Lara felismerhető, de jóval vékonyabb. Így is szép gazella alkata van, de picit jobban örültem volna, ha a képeknek megfelelő alkatú. Helyes csajszi, szép kisebb cicikkel, lapos hassal és pici de formás popsival. Mellette kedves, beszédes, közvetlen. Utcai ruhában jött le elém.
Action
Barátnő feeling: 3
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Pornós feeling: 3
Szobába belépés után ő még gyorsan letusolt, nekem nem kellett. Majd kilibbent, elintézett gyorsan egy telefont majd berakott valami zenét. Ezután meztelenül elkezdett picit táncikálni nekem, én pedig simogattam ahol értem. Nem kellett sokáig várnom, el is kezdte bemutatni francia tudását. Nem siet, kellemesen lassan csinálta. Én közben punciját simogattam, ami szerintem tetszett neki, mert úgy helyezkedett, hogy minél jobban hozzáférjek. Sajnos eléggé ki voltam éhezve, így nem is kellett sok, a hasamra élveztem. Sajnos szájba nem mehetett. Majd kaptam nedves törlőt utána a fürdőben letisztogattam magam. Ezután öltözés és go to work. Nem terveztem ilyen rövidre ezt a látogatást, de ez most így sikerült. Egy jó kis
szexnek örültem volna, de majd legközelebb.
Elszámolás
Korrektség: 4
Megérte: 3
Alapban van a kölcsönös, natúr francia, ebből csak az utóbbi valósult meg. A rózsaszálak a helyszínen sem változtak. Előre leraktam a kisasztalra, végig hozzá sem nyúlt.
Csokor
A randi fél órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-10 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
Nem aktív hirdetőnk, így nem tudjuk a csokor méretét. Itt az alkalom, hogy jelezzed neki, ha hirdet nálunk meg tudja ezt is adni!
Összkép
Lara egy közvetlen, laza csajszi, aki szereti amit csinál. Picit félve mentem hozzá, de szerencsére alaptalan volt. Az hogy ilyen rövid lett a randink, az nem az ő hibája. Egyáltalán nem siettet, végig jól éreztem magam vele.
⚠️ Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása