Kiemelt Anna Deluxe erotikus masszázs - 205648011 - szex, Budapest, XI. kerület
 
Anna Deluxe(28+)
Budapest XI.ker.
beszamolok.comBESZAMOLOK.com

1 SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Yade - 705537012, istennő erotikus masszázs beszámoló

Beküldte: V-A-Laki 2026-03-27-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Yade705537012 Yade erotikus masszázs beszámolója (2026-03-28 22:35:23)
perfekt alak jól átmozgat, átgyúr fergeteges francia teljesen alkalmazkodó Budapest, XI. kerület
V-A-Laki szerint valódi képpel hirdet
Yade hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Yade reagálása a beszámolóra:
V-A-Laki Drága, mintha ezt a fenyegetést már olvastam volna Tőled. De vállalom a kockázatot!

Viszont végre valaki azt is megélhette, hogy bizony tudok masszírozni és megtalálom a csomókat!😅

Úgy érzem és gondolom, hogy ez a "kapcsolat" ami kialakult csak erősödni fog. Bár van hova erősödnie? Egy közös zuhany erejéig biztosan! :)

Csókollak😘

Egyeztetés

VTR kommunikáció: 5
Viber kommunikáció: 5
Elérhető: 5
SMS kommunikáció: 5
Személyes üzenetben: 5
Jött a beszámolok hírlevél, és feltűnt, hogy rendszeres beszámoló van a hölgyről! Gondoltam hogy tuti jó, ha ennyire népszerű. Ahogy lehetett fel is hívtam, és két napra rá, már találtunk mindkettőnknek megfelelő időpontot, amit VTR,en lefixáltunk.

Megközelítés

Odatalálás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Reggeli üziváltás, jövök,,várlak, és némi kis pajkos kötözködés után, a 4.es villamossal érkeztem. max 2perc séta, ha nem siet az ember fia, de ki nem sietne egy ilyen hölgyhöz? Parkolás fizetős talán kis szerencsével szabad hely is van. Cím egyértelmű, eltéveszthetetlen. SMS, megérkeztem, válasz várlak, kapu kód, emelet, ajtó!

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Lifttel fel, és résnyire nyitott ajtónál várt. Lakás célnak tökéletesen megfelel, fürdő felszerelt, kád, tusoló. többféle tusfürdő, szájvíz, tiszta törcsi!

Külső

Higiénia: 5
Arc: 5
Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Tehát megérkeztem, és érdekes módon teljes lefagytam, mit Windows 95. Yade is érzékelhette kisleányos zavaromat, és percek alatt oldódtunk fel. De akkor nagyon! magasabb mint számítottam, na meg csinosabb! Izmos karcsú hölgy, látszik a sportos múlt!
3. Yade 705537012 beszámoló Budapest 127256 erotikus masszázs4. Yade 705537012 beszámoló 2026-03-30 14:14:52 erotikus masszázs 127256

Masszázs

Hatékonyság: 5
Időráfordítás: 5
Egyéni igények: 5
Szakszerűség: 5
Erotika: 5
Kis ismerkedős beszélgetés után irány a jól felszerelt fürdő, majd indult a masszás. Állítólag nem tanulta, de nagyon ügyes,és ereje is meg van. Combomon megtalálta a csomót, és alaposan megdolgozta. Én is próbálkoztam meg masszírozni, de tudásom nem érte fel az övét!

Levezetés

Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kézi kényeztetés: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Kényeztetésben, igazán oda adó, figyelembe veszi az igényeimet, hogy szeretem! Francia leckéje párját ritkítja! Kevés kézimunkával tarkítva, szájjal, nyelvel, teljes pályás letámadást alkalmazott! Nem mellőzve a zacsikat sem! Hol csak laza puszilgatás, nyalakodás, majd keményebb orális játék! Néha mélyen bevette, és szívta. Nyelvét sem felejtette el használni. így ért el a vég. Szépen letakarított. majd én kerültem felülre. Élmény sportos kacsú testét kényeztetni. Elidőztem a ciciknél, amik jól reagáltak, és néhány sóhaj is jelezte hogy jó úton járok! Délebre vettem az irányt és Puszikkal kértem a hogy tárja fel titkát! Nem kellet sokat kérlelnem, és készségesen átadta magát! Csiklók jól reagálnak és talán sikerült csúcs közelébe juttatnom. Legalábbis a reakciója alapján folyamatosan élvezte! Pihenés gyanánt beszélgetünk, és igen értelmes beszélgető partner! Lehet nem véletlen, hogy névnek, a keleti hit szerinti bölcsesség, nyugalom, szerencse féldrágakövet választotta. JAaaa! És a boldogságé, amit megtapasztalsz, ha eljössz. Csak hagyj időpontot nekem is!!!

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Teljesen korrekt áron dolgozik, nekem teljesen megérte.

Csokor

A randi másfél órás volt, és az ajándék 30 virágszálból álló csokor volt.
(A 2026-03 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 25, egy órás randira 35, másfel órás randira 45, két órás randira 50 rózsaszállal illik megérkezni

Összkép

Jó ötlet volt meglátogatni, és még vissza fogok jönni!
Ezt vedd fenyegetésnek, ha olvasod ezt a beszimet is! Tudod!!!!


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Ván-dor Ván-dor
V.I.P.
Rövid összefoglalása egy kellemes találkozásnak, a beszámolóban előforduló "többesszám" viszont nehezen értelmezhető.


Perfekt Perfekt
Mindentudó
Rövid írás, tömörített formátum. Lényegében minden benne van.



összes / hozzászólás írása

Yade összes beszámolója

21 istennő
11 felejthetetlen
6 nagyon jó
11 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-04-17 bobinho aktív istennő 2026-04-16 budioka aktív istennő 2026-04-16 Őrült_professzor aktív istennő 2026-04-15 alG aktív istennő 2026-04-14 Béci1982 aktív felejthetetlen

';
💬
BesziRobot