Vanda - 702418100, istennő szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Vanda702418100

gyönyörű arc kihagyhatatlan kölcsönös francia legjobb misszionárius végtelenül kedves Budapest, XIII. kerület
milf1 szerint valódi képpel hirdet
Vanda hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Viber kommunikáció: 5
Elérhető: 5
Megközelítés
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5


Action
Lábimádat: 5
Pornós feeling: 1
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
Csók: 5
Itt megbeszéltük mit, hogy szeretnék első kőrben kértem foglalkozzon bajtársammal. Neki is látott, de előtte csókolóztunk nagyon édes és izgató a csókja kár lett volna kihagyni bajtársamnak se kellett több egyből magához tért. Ezt érzékelte Vanda is így elkapta grabancát és érzéki lágy nem kapkodó franciával kedveskedett. Eleinte kézzel majd a végén kezezés nélkül tüntetgette el szájába bajtársamat többször végig ment a hosszán is. Míg én, mert direkt úgy helyezkedett, hogy én is tudjak ténykedni a popsiját simogattam és a rendkívül szűk puncijával is tudtam foglalkozni ujjammal.
Halkan szóltam most már én szeretnék foglalatoskodni teste minden részével. Helyet cseréltünk és egy újabb csókolózással folytattuk, mint írtam már nagyon édes a csókja és egyben izgató is. Nem értem be ennyivel így dél irányba indultam a nyakától kezdve puszilgattam az ikreinél kicsit több időre megálltam nagyon finom volt nyalogatni azokat az óriási bimbókat mindkettőt nyelvemmel és számmal elkényeztettem, majd folytattam barangolásomat a teste többi részénél. A hasára kapott egy babapuszit, ami kihagyhatatlan elérkeztem a végállomásra a puncihoz.
Itt volt aztán rendesen nyelvészkedés bár eredményt nem értem el valószínű nehezen tud elélvezni, de nekem akkor élvezet volt még kizárólag finoman az ujjaimmal is bebocsájtást kaptam pedig az nincs a repertoárjában bejelölve, de mint mondta azért engedte mert finoman nem durván csináltam, mondtam is neki, hogy én sose szoktam durván tevékenykedni abban nincs semmi élvezet.
Ezután megkérdeztem, hogy szereti-e, ha imádják a lábát. A válasza egyértelmű volt, hogy igen. Feltérdeltem és rátértem a lábai kényeztetésére végig puszilgattam a combjától a lábfejéig. Adtam a számmal és a nyelvemmel az ujjainak mind két lábán a talpát se hagytam ki a jóból. Mivel rohamosan fogyott az idő így rákérdeztem a 69-es pózra, hogy mehet-e. A válasza szintén igen volt így helyet cseréltünk. Most már kölcsönösen adtunk az élveztetnek nagyon finom mi több isteni volt előttem látni popsiját és nyalni a szűk puncit. Közben a kezem is dolgozott az ikreivel foglalkozott. Azok az óriási bimbók nem lehet betelni velük.
Eljött a beöltöztetés ideje kértem, hogy ruházza fel bajtársamat, amit meg is tett, Megbeszéltük, hogy mi legyen hogyan tovább, ha már így voltunk akkor kértem szemből üljön rá felkeményített bajtársamra. Így legalább gondoltam gyönyörködhetek az ikreiben és még csókot is kaphatok. Szép lassan ült bele, de előtte egy kis síkosítót is kaptam beöltöztetett bajtársamra és a puncijára. Jól gondoltam magamra húztam és csók reményében, ami nem csak remény maradt, hanem a valóság. Az ikreivel is tudtam még egy keveset foglalkozni. míg ő lovacskázott szép lassú tempóban, hogy sokáig érezzük ezt a kelleme érzést. Meg is kérdezte, hogy jó-e ez a tempó mondtam tökéletes nem sietünk sehova ezt meg is erősítette. Viszont bajtársam már a végét járhatja így kértem a póz váltást kutyusra. Majd nem popó lett belőle pedig az nincs nála, monda is eggyel lejjebb így már minden a helyén volt a bajtársam is jól érezte magát, de sajnos vagy nem sajnos itt már nem sokáig élvezhette punci melegét, mert eldurrant az öltözékbe.
Kicsit még így maradtunk majd előbújva rejtekhelyről eltávolította az öltözetet, adott nedves törlőkendőt és száraz papírtörlőt, amivel tisztába tettem magam. Egy kicsit még beszélgettünk simogattam és gyönyörködtem az ikreiben. Gyors tusolás után indultam haza. Köszönöm szépen ezt randevút és a rugalmasságodat is az időponttal kapcsolatban. Csókollak.
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
milf1 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.
Összkép
Nagyon kellemesen éreztem magamat ebben az egy órában, amit társaságodban tölthettem. Külön köszönet, a bizalmadért a virágszálak utólagos rendezéséért. Itt többet nem írok, mert mindent leírtam már fentebb nem lehet jobban ragozni. Köszönöm szépen ezt csodás randevút. Csókollak.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nincs még hozzászólás.
összes / hozzászólás írása
Vanda összes beszámolója
3 istennő3 felejthetetlen
13 nagyon jó
29 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-04-28 MoBe aktív jó 2023-12-02 üveges2 aktív felejthetetlen 2023-04-26 panda5 aktív jó 2023-03-21 Zol69 aktív nagyon jó 2023-03-17 vayerpeti aktív jó