Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - szex, Budapest, XIII. kerület
9-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Franciska szexpartner - 204677073 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
13-24 tud fogadni
Franciska(40+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 SzexGuru bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Tera - 202006170, jó szexpartner beszámoló

Beküldés: Iminko_ 2024-05-07-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Tera202006170 Tera szexpartner beszámolója (2024-05-07 21:24:05)
csókos száj csodás csók legjobb misszionárius barátnő feeling Budapest, IX. kerület
Iminko_ szerint valódi képpel hirdet
Tera hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

VTR kommunikáció: 5
Elérhető: 4
Személyes üzenetben: 4
Még a hétfői napon láttam, hogy Tera elérhető, gondoltam lecsapok rá. Sajnos nem vette fel a telefont és mivel tudtam, hogy másnap is a városban leszek gyorsan lefoglaltam egy időpontot másnapra VTR-on keresztűl. Később Tera próbált visszacsörgetni, de az aznap délutáni terv átkerült másnap délelőtre, Tera elfogadta az időpontom. Kicsit türelmetlen voltam, de se baj, ami késett az nem múlott ;)

Megközelítés

Egyértelmű a cím: 5
Odatalálás: 5
Tömegközlekedés: 5
Tömegközlekedéssel mentem, az út egyszerű volt. Kb. két éve voltam már egyszer nála, a cím nem változott. Eldugott kis környék, már majdnem egy sétálóutca.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 4
A helyszín egy nagy lakás, több szobával. Többen is vannak bent, de nem zavaró, jól összeszervezik a dolgokat. A fürdő jól felszerelt, a tetthely egy franciaágy. Ahogy szállóigévé vált, a célnak tökéletesen megfelelt.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Két éve voltam először Teránál. Akkor gyönyörű volt... nos ez semmit sem változott, egy kedves, mosolygós, gyönyörű arcú és formás testű hölgy. A haja még mindig olyan amibe az ember egy csók közben örömmel túrja bele az ujjait... meg is tettem :)
3. Tera 202006170 beszámoló Budapest 121442 szexpartner4. Tera 202006170 beszámoló 2024-05-08 09:33:20 szexpartner 121442

Action

Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Mélytorkos francia: 5
Aktus: 5
Csók: 5
Lábimádat: 4
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Megérkezésemkor kicsit még várnom kellett, nem baj, volt lehetőségem beszélgetni Terával. Sajnos ő már nem emlékezett rám, de erre számítottam is. Viszont nekem nehezebb lett volna elfelejteni egy ilyen gyönyörű nőt, így egy két kérdést feltettem, ami még az előző találkozásunkkor maradt meg bennem. Utána törülközőt kaptam és irány a zuhany. Ő kint várt a fürdő előtt, majd végeztemkor visszamentünk a szobába, ahol megszabadult a felesleges ruhadarabok egy részétől. Csak a harisnya maradt, de az sem sokáig ;). Egy csókcsatával, némi nyali falival indultunk, előbb ülve, majd megkértem, hogy feküdjön le és én szépen lassan elkezdtem lejjebb vándorolni ;). Lent megszabadítottam a már említott harisnyáktól és ahogy nyaktól lefele végigcsókoltam a gyönyörű finom testét, a lábaktól elindultam visszafele az ambrózia forrásához.
Ténykedésem ott kezdődött igazán. Kicsit telhetetlenül bele vetettem magam Tera nedves, puha és gyönyörű ágyékába és mohón ízlelgettem ahogy csak tudtam. Ez a rész tartott a legtovább, egyrészt mert szeretem, másrészt mert ő sem rejtette véka alá, hogy tetszik neki. Hangos nyőgésekkel és sóhajokkal kezdődött, de itt még folyt tovább a dolog ;). A simogatásokból hevesebb reakciók lettek, hol a párnát szorongatva remeget, hol a kezemet szorongatta, hol a hajamba túrta bele a kezét. Később már érzékien belemozgatta a csípőjét a kóstolgatásomba és a bal lábával is simogatot, a végén pedig már a combjával magához is szorított :).
A hosszú finomság után rámszólt, hogy ideje lesz már cserélni :). Felfeküdtem az ágyra és ő következett a technikájával, amire csak a fantasztikus jelző illik. Finoman érzékien kezdődött, majd mélytorokra kapott és a megkóstolásom így is folytatódott tovább :). A francia után gumi fel, még egy kis csók a kis bajtársamnak úgymond bátorítás gyanánt, majd Tera meglovagolt... ráadásul meglehetősen keményen. Kb kétszer akkora vagyok mint ő, de olyan szinten a combjai közé szorított, hogy elkapott a rettegés, nehogy két perc alatt kivégezzen. Szerencsére tartottam magam. A lovaglás közben lehajolt hozzám és folytatódott a csókcsata. Nem kis részt emiatt akartam magint visszamenni. Kevés olyan nő tud így csókolni mint Tera, így nagyon boldog voltam, hogy ismét lehetőségem volt rá, amit ki is használtam. Amikor lehajolt hozzám, hogy ajkaival tegyen boldoggá, én megmarkoltam formás fenekét és rásagítettem kicsit az ütemre :). Ezután átmentünk misszibe. Én lettem felül én irányítottam, de a program nem változott ;), a kis barátom ott is a combjai között volt, ahogy az ajkaim is az ő ajkán, az orcáján, a nyakán, a vállán. Ő hangosan és vadul a fülembe nyőgött, a nyakamba lihegett, jelezvén, hogy tetszenek neki a dolog. Onnan felültem és a lábait a vállamra véve folytattam. Pár perc így lankadatlanul, majd ismét fölé hajoltam. Tera ekkor felvett egy szemkontaktust, ami újból arra a tetre csábított, hogy megkóstoljam az ajkait.
Lassacskánt az óra végéhez értünk, de én teljesen belefeletkeztem az alattam fekvő gyönyörű nőbe. Tera szólt, hogy ideje lenne elmennem, így kértem, hogy váltsunk kutyusba. Ott kicsit gondba akadtam, csak nehezen tudtam elmenni. Először finoman csináltam a formás popsiába kapaszkodva, majd mivel nem éreztem a véget, kicsit jobban beindultam. Finoman rápaskoltam az ágyékomhoz nyomuló formás domborulatokra, amik Terából kéjes hanghatásokat váltottak ki és egy gyorsabb remegősebb menet után végül el is jutottam a célba. Kicsit féltem, hogy a zárró akord már túl keményre is sikerült, de Tera megnyugtatott, hogy nem volt számára gond :). Tisztogatás, majd törülköző és ismét zuhany. A randi tökéletes volt. Minden pillanat kicentizve, egyetlen egy felesleges perc sem volt benne. Egy tökéletesen kimaxolt óra, egy gyönyörű párját ritkító nővel. Felöltöztem, búcsúzóul egy pár puszi és kielégülten bár kicsit szomorkásan távoztam.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Extrák nem voltak, nem is tudom, hogy vannak-e nála olyanok. Nekem általában egy tüzesebb barátnősebb feeling az ideálom és az az igazság, hogy az elmúlt években, annyi lány közül, ezt Tera tudta a legtökéletesebben levezényelni a számomra. :)

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 30 virágszálból álló csokor volt.
(A 2024-05 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Az biztos, hogy kielégülten, lemerülten távoztam tőle. Még a metróban is remegtem a kis légyóttunk után. Az egyetlen csalódás is az én hibám volt, mivel vele egy óra édes kevés. Kóstolgattam volna még kicsit a combjai között termő ambróziát, csókolgattam volna még kicsit a gyönyörű ajkait, paskolgattam volna még kicsit a fantasztikus fenekét, simogattam volna még kicsit a formás dombarulatait, szexeltem volna még vele nem is kicsit :(. Na de nem baj, ami késik az nem múlik ;).


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Nincs még hozzászólás.


összes / hozzászólás írása

Tera összes beszámolója

11 felejthetetlen
7 nagyon jó
13 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2024-12-23 Kadarka001 aktív 2024-12-16 Offenburg aktív 2024-12-09 DrBtraS aktív nagyon jó 2024-11-28 whiteraven aktív nagyon jó 2024-11-02 vándorló aktív felejthetetlen