Kiemelt /kepek/hirdeto/281000/281215/Sarah-szexpartner-785528193
 
Sarah(20+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/240000/240784/Barbi-szexpartner-116136904
12-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Sexy_Moniqe - 306758975, jó szexpartner beszámoló


Sexy_Moniqe szexpartner beszámolója (2014-06-03 13:00:41)Sexy_Moniqe 306758975
Budapest, XI. kerület
uhrmeister szerint valódi képpel hirdet
Sexy_Moniqe hirdetése

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.


Sexy_Moniqe reagálása a beszámolóra:
::)))))))))

Egyeztetés

Flottul ment, azonnal egyeztettünk.

Megközelítés

Igen jó. Villamoson és lóvasúton kívül bármilyen járművel elérhető helyen találod meg. A parkolás ingyenes.

Helyszín

Alaposan vigyáz az ottléted diszkrét jellegére. Jól felszerelt fürdőt találsz, igazán célszerűen berendezett kis légyott-zimmerben történhet a tali, amit a vendéglátó tesz még vonzóbbá. Tisztaság a köbön, korábbi vendégre semmi nem utal.

Külső

Mindenütt feszesen gömbölyű, egy tenyérrel át nem kiválóan fogható formák, amiket csak testszobrász kitölthetett. Készségesen, boldogan kínálja fel őket vendégének mind fogásra, mind pedig látványértékkel. Büszke is ezekre.
3. Sexy_Moniqe 306758975 beszámoló Budapest 58813 szexpartner4. Sexy_Moniqe 306758975 beszámoló 2014-06-03 13:00:41 szexpartner 58813

Action

A belépő az ezredesed tusfürdős kezelése, ami érthető. Franciája profi, amazonasi piranjákat megszégyenítő, aminek örömét segédeszközzel is tudja /ha lehet még/ fokozni. Az aktust megelőzően csábosan láttatja testének /ki/hívó tájait, ehhez koreografálva mozdulatait. A tett minden pózban megengedett számotokra: Mi a házőrzőt és azt a lovaglást próbáltuk ki, ahol ő, mint lovas, háttal vágtatott a menetiránynak. Lovaglási tempója musztángos. Csak a popó marad szigorú tabu. Kedveli, ha nem csak szerszámoddal kényezteted a kéjkaput.

Elszámolás

Korrekt, telefonban és az együttlét előtt részleteiben egyeztet veled.

Csokor

uhrmeister nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető beállítása szerint fél órás randira 30, egy órás randira 40, másfel órás randira 50, két órás randira 80 rózsaszállal illik megérkezni

Összkép

Képeinek, adatlapjának tökéletesen hihetsz, vendégével közvetlen, kezdeményező. sodró lendületű, vidáman csevegő vendéglátókat kedvelő vendégeknek ajánlom.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

maple maple
Nemidevaló
Kevés információt tartalmaz számomra ez a beszámoló.


wooody wooody
Megbízható
Felületes, kicsit reklámszagú, ráadásul nem igazán derül ki semmi, csak, hogy jó.


csókkirály csókkirály
www.onlinepöcs.hu
stílusában, tartalmában egyaránt gyenge beszámoló


Black-Hole Black-Hole
Gondolkodási időt kapott
Humorral próbálja elfedni a semmitmondást, mert nekem ebből gyakorlatilag semmi nem jött át. A piranjás franciát nem nehéz tulszárnyalni.


ünnep ünnep
Ismerkedik az oldallal
Átlagos beszámoló, de most legyen inkább jó.



összes / hozzászólás írása

MoniqeLove összes beszámolója

1 felejthetetlen
2 nagyon jó
12 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2017-01-21 kuriburi aktív 2016-11-21 belak aktív 2016-07-22 uhrmeister aktív felejthetetlen 2014-08-31 uhrmeister aktív 2014-08-26 peaceg aktív