Rubi Swallow - 208005501, jó szexpartner beszámoló

Budapest, XIV. kerület
vakablak szerint valódi képpel hirdet
Rubi Swallow hirdetése
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Rubi Swallow reagálása a beszámolóra:
Nagyon szépen köszönöm Drágám és várlak vissza téged még jó sok azt csináljuk amit akarsz körítve jó sok franciával :) Puszika neked :)
Egyeztetés
Elérhető: 5
VTR kommunikáció: 4
VTR-en zajlott, az első időpont nem volt jó, a második igen.VTR kommunikáció: 4
Megközelítés
Odatalálás: 5
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Örs vezér tere mellett van, vagyis a tömegközlekedés szuper, autóval meg jól megközelíthető, de a parkolás némi fejfájásra adhat okot. Legrosszabb esetben ajánlom a kék-sárga skandináv bútoráruház parkolóját, onnan pár perc gyalog a helyszín.Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 4
Hely diszkréció: 5
Egyszobás lakás, nem újépítésű, de tisztaság és rend van és a célnak teljesen megfelel a helyszín. Franciaágy egy normál méretű szobában. A fürdő kicsi, de tiszta, kádban lehet zuhanyozni, zuhanyfüggöny és sokféle tusfürdő van.Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 4
Hely diszkréció: 5
Külső
Tetszett: 3
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 3
A képek Rubiról készültek. Ezen kívül nehezemre esik bármit írni, mert egy csomó képe van, köztük sok arcos, hát mit mondjak én még?Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 3


Action
Barátnő feeling: 3
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Natúr francia végig: 5
Natúr francia végig, szájba: 5
Kényszer francia: 5
Pornós feeling: 3
Rubi kedves, fesztelen, közvetlen, fontos neki a vendég, tehát szerintem jó szolgáltató. Barátnős feelingről nem volt szó, de egy jó szolgáltatásról igen.Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Natúr francia végig: 5
Natúr francia végig, szájba: 5
Kényszer francia: 5
Pornós feeling: 3
Az elején villámgyorsan tisztáztuk, hogy csak franciára jöttem, mert olyan jókat olvastam róla. Ezek után megvalósítottam azt a férfiálmot, hogy én csak feküdtem, ő meg franciázott.
Rubi franciája valóban nagyon jó. Sokféleképpen csinálja: van nyalogatás (makk, zacsi, rúd), szájbavett makk nyelvvel simogatása, erős szopás, gyengédebb szopás, minden. Tényleg csak feküdtem a hátamon és behunyt szemekkel az érzésekre koncentráltam, ami nagyon jó volt. Ha kértem valamit, azonnal megcsinálta.
Később annyiban már aktivizáltam magam, hogy kicsit belemozogtam, ahogy Rubi szopott és hanyatt fekvésből dugtam a száját, de alapvetőleg hagytam, hogy alkosson, mert nagyon ügyesen csinálja. Aztán én feltérdeltem az ágyon, Rubi hanyatt feküdt, a feje egy párnán és így dugtam a száját egy darabig. Végül Rubi négykézláb az ágyon, én előtte álltam és így is megdugtam a száját és szorítottam a fejét a farkamra. Nagyon fincsi érzés volt, a végén pedig a szájába mentem el, ami ellen semmi kifogása sem volt, a világ legtermészetesebb dolga volt.
Elszámolás
Korrektség: 5
Megérte: 4
Utólag kérte az előre megállapítottat. Azt csinálta, amit vállalt vagyis teljesen korrekt.Megérte: 4
Csokor
vakablak nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Rubi kellemes élmény volt számomra, ajánlom mindenkinek, aki szereti a jó franciát. Nekem az is fontos, hogy úgy érezzem, hogy vendégként körülöttem forog a világ (customer is king), és ezt is hozza, mert kedves, fesztelen és figyel a vendégre.