Misty VIP - 305476995, jó szexpartner beszámoló

Budapest, XI. kerület
RabbitsFoot szerint valódi képpel hirdet
Misty VIP hirdetése
SzexGuru - kattints ide a részeletes adatokért a telefonszámról!
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
SMS kommunikáció: 5
Megközelítés
Lassan nyitni kellene egy Beszámolók kávézot a Kondorosin, vagy esetleg a Marinán. Misty esetében az előbbi lenne a közelben. Ház előtt parkolóhelyet találni egy lottó ötössel ér fel, környező utcákban célszerű keresni, és erre időt hagyni. Nekem pár perc séta távolságban sikerült, vagyis odafelé sétáltam, visszafelé csak vánszorogtam. Navigáció ismeri, parkolás ingyenes.
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 4
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5


Action
Natúr francia (előjátékként): 5
Natúr francia végig: 5
Natúr francia végig, szájba: 5
Mélytorkos francia: 5
Aktus: 5
Arcra élvezés: 5
Csók: 5
Popó: 5
Pornós feeling: 5
Barátnő feeling: 4
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Aztán az ágyra heveredtem, és itt folytatódott a mozizás, esetünkben panoráma módban. Az ággyal párhuzamos falakon, mindkét oldalon végigfut egy-egy tükör, MINDENT látsz. Például én hamarosan azt láttam, hogy Misty meglovagol. Valahogy átlósan feküdtem az ágyon, szemből a két gyönyörű mell hullámzik előttem, látom Misty arcát, és a magunkat két oldalról a tükrökben, na ez az igazi 3D! Ekkor vettem észre, hogy amikor nem rám néz, akkor Misty is a műsort nézi a tükörben. Nincs mese, ez a lány élvezi amit csinál, és ez engem is nagyon beindít. Mivel nem osztogattam instrukciókat, Misty átvette az irányítást, és nem sokat cicózott, kimondatlanul is egyértelművé tette, hogy ez egy szexcentrikus randi, így szexelünk. Sokat, és intenzíven. Legyen ez a kulcsmondata a beszámolónak, ezzel tudom leginkább átadni pozitív tapasztalataimat a kedves olvasóközönségnek. A rend kedvéért leírhatom, hogy csináltuk doggyban, missziben, ide-oda pakoltam a lábait, nyögött, biztatott, simogatott, markolászott. Hátulról és missziben is kipróbáltam a popsiját, egyik nagyobb élmény volt mint a másik. Mindezt be kellett osztanom az egy órába, ráadásul egy menetes vagyok, szóval ki is kellet bírni. minél tovább. Így történ, aztán megint ott fekszem az ágyon, simogatom a fenekét, és 3D moziban nézem, ahogy franciázik, végül kinyújtott nyelvére spriccelek.
Elszámolás
Korrektség: 5
Csokor
RabbitsFoot nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.
Összkép
Benyomás? Hát benyomtam, ahová csak lehetett, és ahányszor csak bírtam. Na jó, ez rossz vicc volt. Misty biztos pont lett nálam, rendhagyó módon(?), szex után beszélgettünk és ismerkedtünk egy kicsit. Beszélgetésünk is megerősített abban, hogy nála a helyem, ha intenzív randit szeretnék egy határozott, kiváló hozzáállású bombázóval. Természetesen egy hármas randi is bekerült a tervek közé, ha már egyszer kincset találtam!
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Beszélgetés a beszámolóról
Jo hangulatu a beszi , de Misty mesterfogasairol bovebben regelhettel volna , csak ugy emlekeztetokeppen!
Jol megirt beszamolo, de annak ellenere, hogy informativ es beszedes en azt erzem a lenyegi resznel, hogy meguntad a potyogest. Pedig Mistyrol lenne mit irni!
Teljesen oké, nem túl terjengős, minden benne van ami kell, köszönjük!
összes / hozzászólás írása
Misty VIP összes beszámolója
17 istennő54 felejthetetlen
34 nagyon jó
58 jó
1 egyeztetési
1 lehetne jobb
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-06-19 vivalanocse1 aktív felejthetetlen 2025-05-08 Majomcsapda aktív felejthetetlen 2025-03-31 zlatan25 aktív jó 2025-03-25 RabbitsFoot aktív felejthetetlen 2025-03-17 cliif12 aktív felejthetetlen