Marcsih - 703159115, nagyon jó szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Marcsih703159115
igéző szemek fergeteges francia fáradhatatlanul lelkes teljesen alkalmazkodó Budapest, XIV. kerület
Gulyasagyu szerint valódi képpel hirdet
Marcsih hirdetése
Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Telefonon hívtam 2 nappal a randi elött! Leegyeztettük az időpontot, majd kért egy megerősítést a randi elötti napon, amira válaszként érkezett a cím.
Megközelítés
A helyszín 14 kerület Zugló vasútállomáshoz közel! Én vidékről jöttem kocsival, az utcában volt parkolóhely, zöld rendszámos vagyok így nem néztem de valószínű fizetős a parkolás.
Helyszín
A lakás belül tiszta, rendezett! A fürdőszoba szépen felújjítva, és felszerelve. A szobában van egy matrac, és egy masszázs ágy, az akció a matracon történik!
Külső
Marcsih a képeknek tökéletesen megfelel! Arcal hírdet, nincs csalódás! Egy végtelenül kedves aranyos leányka!

Action
Megérkezésem után megbeszéltük hogy mit szeretnék, itt kérdeztem hogy nem zavarja-e ha több telefonnal rögzítem az eseményt, azt mondta nem zavarja, csak nyugodtan! Elhelyeztem 2 kamerát, és rajtam is volt egy, így kezdtünk bele fürdés után a dologba! A franciája nagyon finom, kellemes, először letérdelt elém, és érzékien a környékkel is foglalkozva szépen elkezdett szopni! Nagyon finoman csinálja, majd heleztem hogy feküdjünk le a matracra, ahol folytatta a ténykedését. Kértem kalandozzon lejjebb, hát az valami fantasztikus ahogy a golyókkal játszik majd lejjebb megy és a nyelvével érzékien izgat! Ezután kértem feküdjön hanyat, szeretném én is kényeztetni! Nagyon finom kis puncija van, a ténykedésemmel nem juttattam csúcsra, de remélem élvezte. Ezután még egy kicsit franciázott majd gumit húztunk! Szép lassan beleült, hihetetlen szük a puncija. Csináltuk még misszibe, majd hátulról! Csodás teste van! A merevségem kicsit alább hagyott, itt rásegített szájjal majd másik gumival még hátulról csináltuk! A végét szájba élvezéssel kértem, itt nagyon ügyes, ütemesen járt a feje, majd átvettem az irányítást míg a golyókkal foglalkozott majd mikor jeleztem neki hogy jön a vég szépen bekaptam majd eltüntette az egész anyagot. Kiszaladt a mosdóba kiöblíteni a száját majd visszatért egy pohár vízzel. Beszélgettünk kicsit majd indult egy második menet. Csodás franciával kezdett majd újra ráült, majd hátulról itt kicsit elfáradtam kértem hogy pár perc szünetet, itt sem hagyott nyugodni, a szájába vett. Mondtam is neki hogy itt nem hagyják nyugodtan pihenni az embert! 😀 Itt egy végten franciába kezdtünk, több pózban, ügyesen kitartóan szopott, már-már mélytorkozott, de sajna nem tudtam elmenni! Életem pornófilmjét forgattam le vele! 3 szemszögből.....csodálatos!
Elszámolás
Extrát nem kértem, nem is tudom van-e neki! A 2 órát kimaxoltuk, az összeget a végén az asztalra tettem, ott létem alatt szóba sem került.
Csokor
A randi 2 órás volt, és az ajándék 60 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-06 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 25, egy órás randira 30, másfel órás randira 50, két órás randira 60
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Hihetetlen fantasztikus ez a lány! Kéretik vigyázni rá!
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Az action kicsit részletesebb leírása mentette meg. De jelezném, hogy van élet a felkiáltójeleken túl is. Nem kell agyonkiabálni egy beszámolót.
A "kéretik vigyázni rá" már csak hab a tortán.
összes / hozzászólás írása
Marcsi összes beszámolója
16 istennő30 felejthetetlen
48 nagyon jó
50 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-11-01 Gab1977 aktív nagyon jó 2025-10-30 hans_solo aktív jó 2025-10-29 Hruscsov aktív jó 2025-10-22 falcons7 aktív felejthetetlen 2025-10-22 Chri123456 aktív felejthetetlen