Marcsi - 703159115, felejthetetlen szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Marcsi703159115

Kalaposanakonda szerint valódi képpel hirdet
Marcsi hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Megközelítés
Parkolás: 2
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Mivel korábban sok kritikát kaptam a beszámolóimra, hogy ezekről a részekről nem írok, így most pótolom a hiányt. :) Belvárosi elegáns, híres házban található a lakás, amit bérel a Hölgy. Tiszta, célnak tökéletesen megfelelő. Tágas előtér, nappali, amit még soha nem használtunk. Egyszer majd talán. A hálóban francia ágy. Kényelmes, nem nyikorog, bár a szivacs az ágy szélén ülve egy helyen nagyon besüpped. Meg is lepődtem, mikor egyszer sikerült pont a lyukba ülnöm. A fürdő a hálóból nyílik. Nem a legújabb, de tiszta, rendben van. Kádban lehet zuhanyozni. A meleg vízzel többször akadtak gondjaim az elején, mert hiányzik a csapról a kis kék-piros jelölő, és sokára jön csak nagyon a meleg. De mindenki megnyugtatására, a normál módon, a csapot balra fordítva jön a meleg víz, csak türelemmel ki kell várni :) Tusfürdő választék teljesen kielégítő. Kaptam tiszta törülközőt. A kád előtt végre volt egy csúszásmentes kilépő, így nem rettegtem, hogy elcsúszok az egyébként vizesen síkos kövön.
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
A képek a valóságnak megfelelnek. Nem mondom, hogy nem az előnyös oldalát mutatják be, de hát marketing fotók :) És retus nélküliek! Valóságnak megfelelnek. Aki nagyon akar az nyilván tud hibát találni a hölgyben (még akár én is tudnék, pedig én elég elfogult vagyok feléje), de egyrészt nem szeretem a tökéletes, hibátlan nőket (mert magam sem vagyok az és zavarban lennék egy tökéletes nő előtt), másrészt mert mint írtam én elfogult vagyok :) (mert ismerem már, a természetét, a kedvességét, stb)


Action
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Csók: 5
Elszámolás
A publikus árat fizettem az egy óráért. Késtem is pár percet, a végén is túlléptem pár perccel, de TP-nek nyoma sem volt.
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt.
(A 2022-11 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 25, egy órás randira 30, másfel órás randira 50, két órás randira 60
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Szerintem felesleges itt tovább részleteznem. Ismét nagyon jó érzéssel távoztam Tőle :)
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Egyértelmű hogy ez egy jó novella, minden benne van
összes / hozzászólás írása
Marcsi összes beszámolója
16 istennő30 felejthetetlen
44 nagyon jó
48 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-07-18 Kadarka001 aktív istennő 2025-07-16 mmttdd aktív nagyon jó 2025-06-25 Webster aktív nagyon jó 2025-06-10 Gulyasagyu aktív nagyon jó 2025-06-03 Supernova aktív felejthetetlen