Mézi - 304731239, felejthetetlen szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Mézi304731239
igéző szemek fergeteges francia fáradhatatlanul lelkes mindig vidám Budapest, XIII. kerület
Zorro11 szerint retusált képpel hirdet
Mézi hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Mézi reagálása a beszámolóra:
Drágám! Nagyon köszönöm soraidat!!!
Én is szuperül éreztem magam veled.
Természetesen máskor is várlak!!!
Csók
N
Egyeztetés
Személyes üzenetben: 5
VTR kommunikáció: 5
Megközelítés
Parkolás: 3
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
A lakás tiszta, a fürdőben hegyekben állnak a tusfürdők, szajöblitő pohárral, friss száraz törülköző, stb stb!
A baszoba kicsi, cserébe nagy az ágy, ami kényelmes, nem nyikorog.
Szóval rendben van minden!
Külső
Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
A képek önmagukért beszélnek, de ami nem jön át az a lényeg: a közvetlen és vidám személyisége!!!
Amire mindenki számítson az adatok és a képekkel kapcsolatban: fel van tüntetve hogy 69 kg, míg a képek alapján nem ezt gondolná az ember. Szóval nincs félrevezetés, a tájékoztatás korrekt!
Arckitarastol nem kell tartani.


Action
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Natúr francia végig: 5
Aktus: 5
Csók: 5
Kebelszex: 5
Profi masszázs: 4
Pornós feeling: 1
Szóval, miután egyedül megfürödtem és visszatértem Nanncy- hoz, megbeszéltük hogy egy orállal kezdjünk!! Nyilván jól tud szopni, de tuti hogy miattam tartott csak pár percig. Ez van. (Az utódok a fürdőben végezték, szegények)
Visszatérte után kezdetét vette egy kellemes masszázs ( alaposan atgyurta a hátam és a lábam, nagyon jól csinálta), ami alatt olyan jól elbeszélgettunk, hogy sikerült teljesen Rá hangolodnom!!
Kezdődött a második kör! Én kezdtem masszírozni a hátát, a lábait majd a fenekét, közben be-be tévedtem a lábai közé is! Hamarosan a nyelvemmel kezdtem kényeztetni, ami láthatóan tetszett neki.
(Finom és illatos puncija van)
A gumit én húztam fel, mert Nanncy keze csúszott a masszázshoz használt olajtol! Toltam mellbe, toltam punciba közben markolaztam a fenekét és a melleit!! Hát mi tagadás többet várt tőlem, de én csak magamra figyelve hatalmasat élvezve - kb egy percig benne lüktetve - lenyugodtam benne!
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
Zorro11 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándékba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.
Összkép
Én nagyon kellemes élménnyel gazdagodtam! Egy pozitív szemléletű, életvidám csajszit ismertem, aki tényleg mindent megtesz, hogy az ember kielegülten és relaxalva távozzon tőle. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek számít hogy minőségi időt töltsön el egy kellemes ember társaságába.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nem.amit nem todit szinesesen egyszeruen leirja a korulmenyeket es kozben kedvet csinal hozza amivel nagyban segiti a valasztast
összes / hozzászólás írása
Mézi összes beszámolója
17 istennő14 felejthetetlen
15 nagyon jó
85 jó
3 rossz
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-03-23 Dany8 aktív jó 2026-03-21 cleomur aktív istennő 2026-03-19 brainrot aktív jó 2026-02-19 sessantanove aktív istennő 2026-02-11 Andras-79 aktív istennő