Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - masszázs, Budapest, XIII. kerület
13-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Alia szexpartner - 303844797 - szex, escort is
Ma NEM elérhető
Alia(32+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Zsófi szexpartner - 702747132 - sex, escort is
 
Zsófi(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt anita08 szexpartner - 205197772 - szex, escort is
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Lotti - 702195569, jó szexpartner beszámoló

Lotti702195569 zsolt_ író
2016-03-18

Lotti szexpartner beszámolója (2016-04-01 23:55:01)Lotti 702195569
Budapest, XI. kerület
zsolt_ szerint valódi képpel hirdet
Lotti hirdetése

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Elérhető: 5
Telefonon történt az egyeztetés, gyorsan megvolt és fél órán belül tudott is fogadni.

Megközelítés

Odatalálás: 4
Parkolás: 4
Tömegközlekedés: 4
Egyértelmű a cím: 3
Bkv-val és autóval is könnyen megközelíthető. Többfajta villamos és busz is jár arra csak egy kis sétára a helytől. Autóval is lehet parkolni az utcában.

Helyszín

Fürdő: 4
Hely diszkréció: 5
Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 3
Új építésű lakásról, van szó. Tiszta rendezett két külön nyíló szobával ahol a barátnő rendel, de nem volt zavaró számomra. A fürdő tágas és minden van amire szükség lehet a gyors felfrissüléshez.

Külső

Tetszett: 4
Adatok valóságtartalma: 4
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 4
Arc: 4
Szép lányról van szó, egy fekete fehérneműben fogadott ami igen előnyösen állt neki. Popsi és cici rendbe van úgy egybe van az egész kis csaj. A képekre nem hasonlít teljesen, de nem ért csalódás.
3. Lotti 702195569 beszámoló Budapest 78397 szexpartner4. Lotti 702195569 beszámoló 2016-04-01 23:55:01 szexpartner 78397

Action

Csók: 4
Profi masszázs: 3
Pornós feeling: 3
Barátnő feeling: 4
Hozzállás, kezdeményezőség: 4
Kölcsönös francia: 4
Natúr francia (előjátékként): 4
Aktus: 4
A fürdőből beérve egyből az ágyon fogadott egy szál bugyiban, nagyon imponáló volt. Odamentem az ágyhoz és megkérdezte, hogy mi az amit szeretek, mondtam az majd jön magától. Először kényeztetni kezdtem mindenhol végigcsókoltam, majd lefele haladva levettem róla a bugyit és kicsit nyalakodtam a lába között. Finom borotvált punci tárult elém, majd cseréltünk és egy lágy és izgató franciát kaptam tőle. Mikor már eléggé késznek éreztem magam kértem védőfelszerelést és kutyusba neki estem. Eléggé szűk és jól bírja ha egy kicsit vadabban tolja neki az ember. Majd amikor már alakult hasra feküdt és úgy lett végem. Pihenés képen megmasszírozott ami kellemes volt. Amatőr volt, de lelkes így jólesett. Sajnos a végén nem volt időnk második menetre mert munka ügyben szaladnom kellett, de nagyon kedves volt és kérdezgette, hogy biztos mennem kell e és mondtam, hogy biztos és nincs semmi baj.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Az elején rendeztük, pesti átlag egy nem átlagos együttlétért. Extrákat nem vettem igénybe mert az alapba minden volt ami nekem tetszik.

Csokor

zsolt_ nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Összességében egy kedves lányról beszélünk aki figyel arra, hogy mit szeretne a vendég, ajánlott kategória. Lehet még visszatérek hozzá még nem tudom, ahogy időm engedi.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Majomcsapda Majomcsapda
Vezérhím
Igazán leírhattad volna, hogy miben tér el a képektől, így gyakorlatilag nulla információtartalommal sikerült megírnod a beszámolódat.


Majomcsapda Majomcsapda
Vezérhím
Igazán leírhattad volna, hogy miben tér el a képektől, így gyakorlatilag nulla információtartalommal sikerült megírnod a beszámolódat.



összes / hozzászólás írása

Lotti összes beszámolója

7 istennő
39 felejthetetlen
60 nagyon jó
142 jó
3 egyeztetési
3 lehetne jobb
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-06-12 budioka aktív felejthetetlen 2025-02-19 xenpak16 aktív nagyon jó 2025-02-14 Norbi159 aktív 2025-02-13 bravo_johny aktív 2024-12-20 190sMarlboro aktív