Kiemelt Ivett erotikus masszázs - 304618914 - erotikus masszázs, Budapest, III. kerület
10-21 tud fogadni
Ivett(30+)
Budapest III.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 SzexGuru bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Lola - 301486165, nagyon jó erotikus masszázs beszámoló

Beküldés: MoBe 2025-02-04-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Lola301486165 Lola erotikus masszázs beszámolója (2025-02-11 15:06:01)
perfekt alak profi, szakszerű csodás kézimunka érdekes beszélgetőpartner Budapest, XII. kerület
MoBe szerint valódi képpel hirdet
Lola hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Whatsappon egyeztettük a találkozót 2 nappal előtte, aznap reggel SMSben pontosítottuk a találkozót. Tájékoztatott az árakról és a lehetőségekről és leírta a címet. Az üzenetben kapott kapucsengőt használtam, gyorsan beengedett. A lakás a -1. szinten található, jobbra az első ajtó.

Megközelítés

GPS pontosan a ház elé vitt, kocsival érkeztem, és ingyenes volt a parkolás az utcán levő padkán. Gond nélkül meg tudtam állni. Szamos buszt láttam elmenni, gondolom BKVval is egyszerű a megközelítés.

Helyszín

A lakás erre a célra berendezett hely, tatamival a padlón. Zuhanyzás következett, több féle tusfürdő közül választhattam, szájvíz is rendelkezésre állt. Tiszta, száraz törölközőt kaptam.
Zuhany után a szobába a tatamira feküdtem, majd elmondtam mit szeretnék.

Külső

A képeknek megfelelően nagyon csinos, sportos testalkattal rendelkezik. Nagyin feszes bőr, szép cicik, popsi. Arccal hirdet, így semmiképp nem érhet csalódás.
3. Lola 301486165 beszámoló Budapest 123910 erotikus masszázs4. Lola 301486165 beszámoló 2025-02-12 12:03:58 erotikus masszázs 123910

Masszázs

A masszázst nem tanulta, de a sportnak köszönhetően jó erős marok ereje van, ezért nagyon jól át tud masszirozni. Nagyon kellemesen massziroz, én erős masszázs párti vagyok, így nagyon örültem, hogy ilyen jó masszázst kaptam.

Levezetés

Csúszkál masszázst és láberotikát kértem, maximálisan azt kaptam, amire vágytam. Nagyin érzéki csúszkál masszázs volt, cicivel, fenékkel. Nagyon közel mozgott az arcomhoz, de ahogyan az adatlapon is szerepel, a kölcsönösség nem játszik nála sajnos.
Kényeztetett kézzel, lábbal többféleképpen, nagyon érzéki pillanatokat kölcsönözve. Majd a végén lingam masszázs közepette lett végem.
Lazító masszázs következett, majd a második körre tereltük a hangsúlyt. Főként lábbal kényeztetett, és a láb és kéz együttes munkájával ért véget a második kör.
Nagyon tetszett az egész vele töltött másfél óra, mindemellett rendkívül intelligens és jó beszélgető partner.
A másfél óra után zuhanyzáskor távoztam.

Elszámolás

Extra nem volt egyáltalán, de a másfél óra * virágszál volt. Minden pillanata megérte, es feltöltődve távoztam.

Csokor

A randi másfél órás volt, és az ajándék 34 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-02 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 26, egy órás randira 26, másfel órás randira 35, két órás randira 45 rózsaszállal illik megérkezni

Összkép

Nagy élmény volt számomra a gyónyörű Lolával találkozni, és megtapasztalni kezei és lábai ügyességét.
Ősszességében nagyon csinos lányról van szó, nagyon szép testtel, és nagyon jó technikával. 100%ig elégedetten távoztam a találkozó után.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Implacabile Implacabile
V.I.P.
Vidám perceket okozott a "nagyin" "csúszkál" elírás (amit többször is elkövettél)...



összes / hozzászólás írása

Lola összes beszámolója

1 istennő
8 felejthetetlen
8 nagyon jó
7 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-10-15 Macko-82 aktív felejthetetlen 2025-09-29 Macko-82 aktív nagyon jó 2025-09-28 Mike76 aktív 2025-09-08 janoss aktív 2025-09-07 Macko-82 aktív