Fanni - 203267583, jó szexpartner beszámoló

perfekt alak feneketlen mélytorok legjobb kutyapóz barátnő feeling Budapest, IX. kerület
pitypangmanci szerint valódi képpel hirdet
Fanni hirdetése
SzexGuru - kattints ide a részeletes adatokért a telefonszámról!
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Fanni reagálása a beszámolóra:
Kedves Wendor!
Köszönöm a kedves szavakat, ès igazán örülök, hogy ilyen intenzíven élted meg a találkozónkat.
Egy pár èszrevètelem viszont lenne.
-A lakás egy újépítésű társasház, nem pedig panel.
-Letámadni nem szoktam senkit, egyrèszt nem olyan a szemèlyisègem, másrèszt pedig tisztálkodás előtt nincs semmi rèszemről ez mindig így volt, és nem tervezek ezen szokásomon változtatni, illetve nem rèmlik, hogy valaha kivèteleztem volna, ès eltekintettem volna a fürdèstől.
-Nem vagyok sem magas, sem vèkony. Átlagos magasságom és inkább nőies testalkatom van.
-Kissè vulgárisnak èrzem a megfogalmazásod. Tisztában vagyok az oldal mivoltával, de úgy gondolom, hogy a törtènteket ennèl ízlésesebben is meg lehet fogalmazni.
Mindezektől függetlenül köszönöm a beszámolódat.
Egyeztetés
Megközelítés
Odatalálás: 5
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 4
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5


Action
Mélytorkos francia: 5
Kényszer francia: 5
Aktus: 5
Csók: 5
Lábimádat: 5
Pornós feeling: 1
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt.
(A 2022-04 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.
Összkép
Őszintén szólva nem járok konditerembe de itt mintha egy évet lenyomtam volna 1 óra alatt. Lábra alig tudtam állni istenbizony mondom, ez a kutyus betett. Fanni egy olyan típusú lány akivel nem tudsz összeveszni, komolyan mondom! Tehát mintha olvasna fejedben, látja mi kell neked, mire van szükséged. Szerintem az esete voltam, a betámadás miatt érzem úgy. De nyilván ezt csak ő tudja ha így van. Egyébként tisztára mintha a barátnőmhöz ugrottam volna fel egy kiadós kefélésre. Én elégedetten távoztam tőle. És tényleg cipőt nézi meg először, és meg is dicséri. Közvetlen és nyitott lány megéri megismerni. Nem lehet rosszat mondani amit ígér az vállalja.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Beszélgetés a beszámolóról
Biztos jó Fanniról írtál? Mert van még egy Fanni az oldalon…bár ez a nagy meleg megvisel mindenkit…érthető, hogy keverednek a dolgok…nekem egyik furcsa a fürdés hiánya volt….nagyon meglepődtem volna ha ez így van….De aki ismeri tudja…
Újèpítésű ingatlanban rendelek, illetve van egy pár pont ahol èszrevètelem lenne, hamarosan írok egy reakciót.
Portaszolgálat panelben?😱😱😱😱😱
Bár terjedelmes az írás, de vulgáris, és sok helyen pontatlan. "Megkérdezte hogy tetszem-e neki..."??? Az élményért gratula, de ne felejtsd el, nem súlyra vetted meg, hanem randizhattál vele!
összes / hozzászólás írása
Fanni összes beszámolója
28 istennő72 felejthetetlen
105 nagyon jó
105 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-08-12 Bohém2 aktív istennő 2025-08-05 Aragoo aktív jó 2025-08-03 Dandó aktív nagyon jó 2025-08-01 Adam_Weiland aktív jó 2025-07-18 hungreg94 aktív jó