Bius - 205712185, jó szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Bius205712185
Budapest, XIII. kerületMikael123 szerint valódi képpel hirdet
Bius hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
VTR-el itt az oldalon. Gyorsan és kényelmesen ment, hamar kaptam visszaigazolást is.
Megközelítés
BKKval mentem, 10 perc séta a Dózsa György úti metrótól
Helyszín
Ezt részleteztem az előző beszámolóban. Minden tiszta és rendezett. Kellemes helyszín.
Külső
Nekem nagyon bejön Bius, sexy fehérneműben várja az embert ami nagyon jól áll neki. Szép sportos a teste, feszes mindene, és nagyon kedves a mosolya.

Action
Megérkezés után picit beszélgettünk kedves volt és érdeklődő, és ő is mesélt hogy a legutóbbi találkánk óta mi történt vele :) Tusolás után odaállt elém, levettem a melltartót és bugyit és simogattam, ő aranyosan forgott szép lassan amerre vezettem, és gondoskodott róla hogy mindene a kézem ügyébe kerüljön :) Miután meglett az eredmény gumit kértem és kutyus pózzal kezdtük az érdemi részt. Mivel elég in medias res kezdtem a dolgot, így éreztem, hogy nem igazán élvezte még ezt a pózt, így inkább nem erőltettem, és átmentünk lovaglásba. Ezt már szerintem ő is kedvelte, mert mind gugolva, mind térdelve serénykedett rajtam. Közben símogatja kedvesen az ember mellkasát, vagy a lábát attól függően milyen pózban ül. Nagyon figyel a másikra, igyekszik a kedvében járni, még a kimondatlan dolgokban is. Tetszett hogy aktívan mond ötleteket is :) Amikor lovagol az emberen az valami hihetetlen, szóval nem is akartam máshogy befejezni, így ez maradt a végéig. Nem ugrik le azonnal, megvárja amíg megnyugszik az ember és lesegíti őt. Action után is végig kéznél marad, szép tartásban, és nagyon aranyosan dumál, meg-megsimogatva az embert. Nagyon jó barátnő feelingje van :)
Elszámolás
A megbeszélt összeget távozáskor adtam oda. Én figyeltem az órát, ő semmi sürgető gesztust nem tett, szóval nagyon jól éreztem magam.
Csokor
A randi fél órás volt, és az ajándék 35 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-11 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 35, egy órás randira 50, másfel órás randira 80, két órás randira 90
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Ismét nagyon jól éreztem magam nála. Kedves, figyelmes abban az időben tényleg csak rám figyelt szóval mindenkinek maximálisan javaslom hogy egyszer látogassa meg, ha szereti a kedves lányokat. Nyitott, érdeklődő, szeretné ha a vendégei jól éreznék magukat és ezért tesz is. Távozáskor még egy kis ruhabemutatót is tartott, szóval legközelebb tudom melyik settet kérjem majd :)
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nincs még hozzászólás.
összes / hozzászólás írása
Bius összes beszámolója
2 istennő3 felejthetetlen
3 nagyon jó
8 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-11-27 Mikael123 aktív jó 2025-11-26 titkositott aktív jó 2025-11-24 magyap aktív jó 2025-11-22 Reindeer22 aktív istennő 2025-11-11 Mikael123 aktív jó
