beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Egyetemistalány szexpartner Nyerj randit egyetemistalány szexpartnerrel:) >>>

Bella - 06304514369 szexpartner beszámoló

lloyd 2025-10-02 SzexGuru infoNEM hirdetőnk
felejthetetlen
perfekt popsi fergeteges francia legjobb lovaglás végtelenül kedves
Bella szexpartner beszámolója (2025-10-06 11:46:01)

Inaktív hirdetők reagálásai prémium vendég előfizetéssel olvashatóak.

Egyeztetés

VTR kommunikáció: 4
Elérhető: 5
Kissé nehézkesen ment a vtr ellenére is. Sokáig nem találtunk mindkettőnknek megfelelő időpontot.
Megközelítés

Odatalálás: 5
Parkolás: 3
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Könnyen ment a tömegközlekedéssel , szerintem autókkal érkezés kissé nehézkesebb . A telefonba kapott kóddal bementem a házba, majd nem tudva, hogy van még egy rácsos kapu újabb kapu telefonnal, előbb meglátogattam a kukatárolót meg még egy valamilyen közös helységet . Aztán lifttel fel és az ajtóban voltam.
Helyszín

Randi helyszíne: 4
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 4
Hely diszkréció: 5
A lakás minden szempontból megfelel a találkának. Többet nem is írnék.
Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Bella egy szemrevaló természetes szépség!
Egy kékes nyári ruhába fogadott mely’ épphogy visszatartotta a ki buggyanni vágyó kebleket, formás szép nagy popsija is sokat sejtetően domborodott benne. Arca helyes , visszafogott smink díszíti . A képeken nincs túlzás ,nincs semmi olyan elrejtve mi megtévesztő vagy félre vezető lenne .
Action

Pornós feeling: 3
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 4
Mélytorkos francia: 5
Aktus: 5
Kebelszex: 5
Ujjazni: 5
Klasszikus , nyílt az ajtó és mögötte Bella várt. Egy szájpuszival üdvözölt és beinvitált . Első találkozási kis zavaromat oldva csípőjére tette kezemet és megcsókolt . Itt már éreztem jó helyen vagyok . Kezem kissé lejjebb vándorolt popsijához , ami a kis nyári ruhán keresztül is érződött , hogy milyen kemény húsú . Csók nyitott szájú kevés nyelv kontakttal , de izgató , jól eső. Ez után tus . Bella a szobában várt. Nem hagyja, hogy kapkodjunk , csókolózásból indulva először a nyakát majd dekoltázst kényeztetve , két kezemmel a szoknyácskát felhúzva már a csupasz fenekét markoltam ( finoman ). Majd neki segítve kihámozva a ruciból egy egyrészes fehérneműben már az ágyon fojtattuk . Ebből kiszabadította kebleit amit a jóisten jókedvében teremtett. Nagy , álló , feszes , a bimbók kivánatosan ringatóznak , kényeztetést szeretik , egyből keményednek , főleg a nyelv hegy körkörös érintésére Igen hálásak.
Utána elkezdődött az álom . Átvette az irányítást Bella . Hátamra fektetve szépen lassan elindult testemen az ajka. Nyak, mellkas, has végig csókolása , farkam a mellei közzé , ott már kőkemény volt .
És jött egy top 1 francia. A farkam külsejét végig nyalva , egyik keze a lábaim közt simogatta a golyókat, majd a makk is kapott valami olyan nyelvtechnikával amit lesem tudok írni . Valahogy a nyelve és a makkom hegyét úgy ingerelte, hogy a fellegekben jártam . A mélytorok rész is fincsi, lassan de biztosan eltünteti az egészet , ajkai érintik a golyókat. Elképesztő. Szólni szerettem volna , hogy húzzunk gumit de nem vitt rá a lélek. Kb 20 perc után akkorát élveztem a szájába, hogy mennyiség köbcentiben mérhető . Ahogy elenged az sem mindennapi . Farkam terhével a szájában még egy - két percig kényeztet, fogalmam sincs , hogy csinálja , hogy az anyag egy cseppjeit sem csúszik ki ajkai közt. Majd elmegy elintézi a száj higéniát és vissza bújik hozzám. Egy pillanatra sem engedi, hogy a tűz ki aludjon , csevegés közben simogatja az ékszert puszilgat, ha nem beszélünk az ujjaimat szopja . Majd utána kértem , hogy kényeztethessem , jól reagál az ujjazásra ( nekem zongorista ujjaim vannak , vékony , mindig tiszta és levágott körmök) hagyta , hogy ánusz gyűrűét az ujbegyemmel körörösen izgassam miközben nyalom. Punci fazonra igazított , úgy gondolom , hogy nem kislányos tini punci , hanem egy igazi dámához illő “ jól használható darab “( jó értelemben ). Majd tényleg gumi , és nyeregbe pattanva szeretkeztünk . Viszonylag sokáig , markoltam közben a fenekét , néha az arcomba olvadó kebleket csókolgatva élveztem az életet . Nem mentem el ezért kaptam egy franciás biztatást, ami jól esett de már a vtr plusz ideje is lejáróban volt, nemhogy a másfél óra.
Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Korrekt . Nincs extra. Utolsó forintig maximálisan megérte.
Csokor

A randi másfél órás volt, és az ajándék 40 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-10 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
Nem aktív hirdetőnk, így nem tudjuk a csokor méretét. Itt az alkalom, hogy jelezzed neki, ha hirdet nálunk meg tudja ezt is adni!

Összkép

Egyedi, Tökéletes . Tényleg francia kedvelők nagy előnyben. Tartalmas értékes hölgy hatalmas szex kultúrával valahol a felejthetetlen és az istennő közt ( ha be tudom illeszteni a sorban .)

✔ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.


Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Nem hirdetők beszámolóiról szóló beszélgetését prémium vendég előfizetéssel lehet olvasni.

összes / hozzászólás írása

A telefonszámhoz kapcsolódó többi beszámoló listája prémium vendég előfizetéssel érhető el.

Prémium előfizetés vásárlása

💬
BesziRobot