Kiemelt Édes Tantra erotikus masszázs - 302376776 - erotikus masszázs, Budapest, IX. kerület
13:15-tól hívható
Édes Tantra(44+)
Budapest IX.ker.
Kiemelt Szomszéd lány erotikus masszázs - 702881639 - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
14:00-tól hívható
Szomszéd l.(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt CELINE erotikus masszázs - 303641545 - erotikus masszázs, escort is
12-20 tud fogadni
CELINE(31+)
Budapest III.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

ANITA - 307175040, felejthetetlen erotikus masszázs beszámoló

ANITA307175040 robo író
2016-11-12

ANITA erotikus masszázs beszámolója (2016-11-16 16:29:07)ANITA 307175040
Budapest, II. kerület
robo szerint valódi képpel hirdet
ANITA hirdetése

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.


A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Elérhető: 5
Személyes üzenetben: 5
Előtte pár nappal telefonáltam, beírt a naptárba és már rendben is volt.

Megközelítés

Odatalálás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Villamossal mentem éppen előtte van az egyik megálló.Kapukódot a telefonban megkaptam és már bent is voltam

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Emelet, lift van.Csengettem egy kis várakozás után nyitott ajtót.Normál lakás valószínű többen is bérlik. Folyosó vezet be a "kélylakk-ba", ami egy formásan berendezett szoba.
.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 4
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Mosolygós és nagyon barátságos hölgy aki tele van pozitív kisugárzással! Az alakja a képekhez képest erősebb, de ez semmit sem von le az osztályzatából.
3. ANITA 307175040 beszámoló Budapest 84206 erotikus masszázs4. ANITA 307175040 beszámoló 2016-11-16 16:29:07 erotikus masszázs 84206

Masszázs

Hatékonyság: 4
Időráfordítás: 5
Egyéni igények: 4
Szakszerűség: 4
Erotika: 5
A sorrend eléggé felborult, mivel annyira szimpik voltunk egymásnak, hogy erős kényeztetés indult meg fürdés után. Csókokkal halmoztuk el egymást, amiből egyből következett itt most nem lesz masszás.
Rátérek a masszásra amit, mint már említettem egy egyszerű utókezelésnek kaptam. Hason fekve szépen átgyúrt a talpamtól a nyakamig krémet használva.Közben beszélgettünk erről-arról, majd a vállamban lévő csomókat finom kezével szétgyúrta.A masszás pad végénél áll egy tűkőr amiben remekül látszik ragyogó dögös csípője.

Levezetés

Pornós feeling: 5
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
A fürdőbe menet előtt már jól elvoltunk egymással, de az igazi gyönyör csak utána kezdődött.összeölelkezve álltunk a masszás pad előtt és egymás erogén zónáit ingereltük.Csókolt ahol ért, mindig lejjebb, egyszer csak leért a lényegre. Erősen ágaskodó cerkámat először kívülről nyaldosta érzéki tempóban, majd szájra vette és úgy eltüntette, olyan érzékien csinálva, hogy majdnem elmentem. Hogy ezt megelőzzem gyorsa én kezdtem akcióba, ami olyan jól sikerült hogy heves hanghatások közepette tudatta velem a végállomást. Kis pihenő után megfordultunk és csuszka mozdulatokkal úgy ingerelt csípőjével mintha szeretkeztünk volna. Újra rátapadt a cerkára és egy olyan szopást prezentált, amíg élek el nem felejtem. Természetesen ekkor lett végem.
Fürdés után öltözés érzéki búcsú.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Utólag kellet, korrekt.Előtte kérdeztem és jelezte majd...!

Csokor

robo nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető beállítása szerint egy órás randira 30, másfel órás randira 40, két órás randira 50 rózsaszállal illik megérkezni

Összkép

Tök jó, barátságos csajszi, közvetlen barátnős típus.Temperamentuma és modora nekem nagyon bejött. Megfogott, biztos még meglátogatom párszor.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

palibá palibá
Vezérhím
Ebben a randiban valószínűleg több volt, mint amit a beszámolóban sikerült bemutatni. Rövid, összedobott beszi. Kár érte!



összes / hozzászólás írása

ANITA❤ összes beszámolója

3 istennő
9 felejthetetlen
7 nagyon jó
12 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-01-29 Pos aktív istennő 2025-01-24 sessantanove aktív 2024-03-02 Magánkopo aktív 2024-02-21 Caps_Lock aktív nagyon jó 2023-02-12 kpeter3322 aktív nagyon jó