Beszamolok.com főoldal
Fordítás: Google Translate
BESZAMOLOK.com

Boglárka szexpartner Nyerj randit Boglárka szexpartnerrel:) >>>

Virág - 06702386112 szexpartner beszámoló

rossz
Virág szexpartner beszámolója (2026-08-18 22:51:39)

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Telefonon beszéltünk, minden lehetőséget elmondott. A telefonban egész kedves volt. Ezért gondoltam meglátogatom.

Megközelítés

Autóval mentem, ismerem az utcát, könnyen oda találtam. Parkoló hely keresése nem túl időigényes.

Helyszín

A ház nem túl jó állapotú, a lakás elfogadható. Tisztaság átlagos, még belefér a keretbe. Fürdőszoba gyengén felszerelt, azért tusfürdő volt. A szobában az ágy kényelmetlen, erősen agyon használt, és még nyikorog is.

Külső

Valódi képekkel hirdet, ebben nem volt semmi eltérés. Szerintem a kora több mint amit megjelölt, olyan 27-28 lehet.

Action

Érkezést követően gondoltam rendezem a művésznő honoráriumát. Jött is az első meglepődés. Popsira is neveztem a telefonban megbeszélt nevezési díj ellenében. Sajnos mire megérkeztem a részvénypiac 50%-al felárazta kipufogó piac értékét. Így eltekintettem a hely meglátogatásától. A művésznő ezt erősen zokon vette. Minden mosoly eltűnt az orcájáról. Szóval maradtunk az alap óránál. Zuhanyzást követően natúr francia volt kezdésnek, a látvány megfelet a valóságnak az érzet a nullához konvergált! Vagy tök béna hozzá, vagy nyűgös lett, hogy nem áldoztam még ánusza oltárának bevételéért! Pár perc elteltével inkább gumit kértem, majd kértem, hogy csüccsenjen bele. Kb két percet vonaglott is rajtam, majd közölte, hogy elfáradt és megfájdult a dereka. Sebaj, akkor legyen misszi! Eldobta magát, és úgy feküdt, mint egy partra dobott tengericsillag. Semmi visszajelzés, semmi életjel. Félre fordítót fej, tág pupillák. Nem volt vizuális megerősítés, ezért kértem forduljunk doggyba. Még be sem raktam, máris jött a sopánkodás, hogy túl nagy, ne nyomjam annyira mélyre! Átfutott az agyamon, hogy ott hagyom, de nem lett volna egészséges. Kisebb nagyobb nehézségek árán megoldottam a problémát és gyorsan leléptem.

Elszámolás

Az elején történt, megpróbált lehúzni, de nem jött össze.

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt.
(A 2026-08 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Problémák

Kelletlen amatőr, vagy csak berágott, mert nem akartam kifizetni a megdrágult extrát!

⚠️ Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.


Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Nincs még hozzászólás.

összes / hozzászólás írása

Virág összes beszámolója

1 rossz
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-08-18 Delejes aktív rossz

💬
BesziRobot