Yade - 06705537012 szexpartner beszámoló
Yade reagálása a beszámolóra:
Kedves Tanár Úr!
Én nem estem volna ki a szerepemből, ha olyat kérdezel amire a választ is tudtam volna. De mivel fogalmam sem volt róla így jobbnak láttam, ha inkább elcsábítalak.
Olyan volt az egész, mintha így akarnám a Tanárom manipulálni, hogy átengedjen az évvégi vizsgán. (Remélem átmentem!?)😀
Egyébként meg nincs is annál jobb amikor Nálam van az irányítás. Így még azt is tudom irányítani, hogy a végén minnél jobban elhúzzam a Partnerem orgazmusát. Akár szájjal, akár kézzel, akár szex-xel. Erről nem is árulok el többet, de itt megígérem, hogy részed lesz benne. Nem is olyan sokára!🤭
Mindig elmondom, hogy nem szeretem a forgatókönyvet, nem szeretem megmondani mire mennyi időnk van. Én annak a híve vagyok, hogy minden úgy alakul ahogy annak alakulnia kell. Így volt ez Veled is.
Köszönök mindent Tanár Úr. Az élményt, a Randit! Azt különösen, hogy megismerhettelek! Hamarosan újra találkozunk. Majd próbálom nem elfelejteni amiket most elfelejtettünk😘
Ui: Franciaország - Norvégia 4-1. (Nem maradtam le róla)
Egyeztetés
Elérhető: 5
Személyes üzenetben: 5
Mivel nekem sem túl könnyű a beosztásom, és a hölgy is rendkívül népszerű, kb 2 héttel korábban foglaltam le az időpontot.
Nagyon sokat egyeztettünk, kommunikáltunk. Nagyon kedves, közvetlen, kommunikatív és rugalmas. Végül VTR-ben véglegesítettem.
Megközelítés
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
1-2 perc séta a 4-es megállójától, kellemes, árnyas, és viszonylag diszkrét a bejárat a házba.
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Szépen felújított lakás egy régebbi házban. Nekem tetszett, amit láttam belőle, bár nem figyeltem annyira rá.
Fürdőszoba is szép, benne kád zuhanyfüggönnyel, sok tusfürdő, szájvíz, jó törölköző.
Yade szobája kicsi, a bejáratnál tolóajtó és vmi függöny is van, ami nekem kicsit olyan keleties érzést adott. Ezek érdekes de jó megoldások.
Van sok képe fent a helyszínről, ágy mellett tükör, amiben lehet mozizni. :)
Elég sötét volt a szobában, kék ledek adtak fényt, én azért jobban szeretem, ha kicsit több fény van, és az természetes.
Ágyon 3 kispárna, néha talán jobb a több :)
Van egy ventilátor is az ágy mellett, ami nekem nagyon jól esett.
A nagy franciaágy kényelmes, volt ott egy pici fotel, oda dobáltam a ruháim, mert elég hamar eldurvultak a dolgok. :)
Külső
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 5
Tetszett: 5
Van pár tetoválása, amit én nem igazán szeretek, de rajta valahogy mégsem voltak zavaróak.
Vannak friss képei, amiken kifejezetten 20 évesnek tűnik! Csak itt-ott látszik a testén a valódi kora, amit ő is írt, hogy pl nem tökéletes a melle, ami amúgy szerintem kifejezetten szép. Nem túl nagy, de igazán csini, és lehet vele játszani, aminek elég nehéz ellenállni. :)


Action
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
Csók: 5
Közös fürdés: 5
Ujjazni: 5
Beléptem, és ott várt diáklányos ruhában, ahogy megbeszéltük. Fehér blúz, rövid, piros kockás szoknya, 2 copfba font hajjal...
Megbeszéltük, hogy diáklányos játék lesz, fel is öltözött szépen, sőt, nekem is megmondta, hogy mit vegyek fel... :)
Beinvitált a kis szobájába, hogy eljátszuk az előre kitalált kis szerepjátékot, de aztán nehéz volt ellenállni, hogy ne csókoljam meg azonnal, aztán valahogy kiderült, hogy nincs is rajta bugyi... úgyhogy szóltam neki, hagyjuk a fenébe az egészet... :)
Csókolóztunk, elkezdte kigombolni az ingem, én meg simogattam, ahol értem, a mellét, a fenekét, a punciját.
Nagyon szép, húsos puncija van, elég nagy csiklóval. Ledobáltam magamról a ruhát, valahogy előkerült egy törölköző is, de már nem tudtam ellenállni neki, hanyatt döntöttem, és elkezdtem kinyalni a punciját, ő pedig nem ellenkezett, hanem egyre hangosabban nyögdécselt, harapdálta a kezét meg az egyik kispárnát, dobálta a csípőjét, és elég hamar elélvezett. Szerencsére már csak ketten voltunk a lakásban mert jó hangos volt. :)
Hát jó, mondom magamnak, akkor amíg lenyugszik, gyorsan lezuhanyzom. És így is lett! :)
Mire visszajöttem, az ágy szélén csücsült, és nagyon csábosan nézett rám, úgyhogy ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Lelkesen nyaltam az édes kis pináját, majd bedugtam az ujjam is, eszméletlen jó látni, ahogy jó hangosan élvezi a dolgot... A végén már két ujjal ujjaztam szegényt, meg a popsilyukát is ingereltem, miközben előről nyaltam a punciját, szoptam a mellét. Nagyon szuper volt.
Kicsit összefolynak a dolgok, és nem tudom igazából, hányszor élvezett el, szerintem mindketten elveszítettük a fonalat egy idő után.
A lényeg, hogy később cseréltünk, én feküdtem hanyatt, és ő került felülre. A nyakamtól haladt lefelé, sok-sok puszival, végül elért a farkamhoz, amit először gyengéden puszilgatott, csókolgatott, majd egyre vadabbul kezdte szopni.
Közben a tükörben gyönyörködtem a pompás popsijában és combjaiban. Óvatosan simiztem a buksiját, simogattam az édes kis melleit. Aztán kértem, hogy jobban forduljon oldalra, hogy elérjem közben a punciját a kezemmel, és újra elkezdtem izgatni, ujjaztam a csodás kis pináját, popsiját, markoltam a gyönyörű cicijét, csavargattam picit a mellbimbóját.
Nagyon jó volt, ahogy lelkesen szopott, hagytam is magam jó sokáig kényeztetni, aztán egy idő után javasolta, hogy húzzunk gumit, és meglovagolt. Nagyon izgató volt, ahogy vonaglott rajtam, én meg az édes kis ciciket markolásztam. Eléggé bele tudtam élni magam, hogy időutazásban vagyok, és a frissen érettségizett barátnőmet dugom.
Miután picit elfáradtunk újra szopott, majd hirtelen magától valami olajos lingam-szerű masszásba kezdett. Nagyon ügyes ebben is.
Egyre jobban felizgatott ezzel, ahogy a makkom csavargatta, kezdett az őrületbe kergetni, úgyhogy nagyon vágytam már rá, hogy ráélvezzek a szép kis pofijára. Kértem, hogy feküdjön hanyatt, és fölé térdeltem, ő a jobb kezével izgatta a pináját, a ballal meg a golyóimat markolászta és a farkam verte felváltva, végül óriásit élveztem... főleg a nyakára és a mellkasára jutott az áldásból. :)
Kellett pár perc, hogy magamhoz térjek. Utána végre megittam a nagy pohár vizet, amit direkt nekem jéghidegre hűtött, de eddigre persze már nem volt annyira hideg, mert a rengeteg egyéb halaszthatatlan tennivaló miatt a feledés homályába veszett...
Bár szerintem eddigre már a VTR kedvezményes csodás 15 perc is letelt (van a falon egy óra, de a félhomály miatt nem annyira feltűnő), mégis felajánlotta, hogy lezuhanyozhatok vele, amit naná, hogy nem hagytam ki, különben is jól esett nekem is, főleg az olajos kényeztetés miatt. Nagyon jó volt levezetésképp megmosni a gyönyörű cicijét és punciját a zuhany alatt.
Nekem nem volt olyan forró a víz, tényleg jól esett. De aztán nem akartam még jobban visszaélni a vendéglátóm idejével, gyorsan felöltöztem és leléptem.
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 35 virágszálból álló csokor volt.
(A 2026-06 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 25, egy órás randira 35, másfel órás randira 45, két órás randira 60
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Már a randi előtt úgy éreztem, hogy Yade elég határozott, és inkább ő szeret irányítani, a hangulat alakulásának függvényében, sok teret hagyva a spontaneitásnak. Ez utóbbit én is nagyon szeretem, és eleve elhatároztam, hogy első randin teljesen ráhagyatkozom, történjen minden az ő kedve szerint. Viszont természetesen sok minden nem fért bele az időnkbe, amikre gondoltam; volt, amit efelejtettünk, úgyhogy mindenképp további randik szükségesek, hogy mindent kipróbáljunk.
Yade nagyon különleges.
Egyrészt azért, mert rendkívüli módon élvezi a szexet, ami nagyon izgalmassá teszi vele a randit, ez szerintem elég ritka, és nagyon elbűvölő.
A másik meglepő dolog vele, hogy rendkívül közvetlen és kommunikatív. Ez nagyon barátnőssé teszi a hangulatot, és fénysebességgel függőségbe ránt mindenkit, aki nem elég erős... :)))
✔ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Bizony, könnyű függővé válnia annak, aki belenéz azokba a csábos szemekbe, és érzi azt az erős vágyat, vonzást, bizsergést a szíve táján... Pompás, őszinte beszámoló egy egyedi randiról
Megközelítés használható infó hiánya miatt.
Üdv a Yade függők táborában. Jó kis beszi, szórakoztató. Köszi
összes / hozzászólás írása
Yade összes beszámolója
33 istennő32 felejthetetlen
15 nagyon jó
18 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-06-25 umbrellaman aktív nagyon jó 2026-06-24 Lucien aktív nagyon jó 2026-06-20 whiteraven aktív felejthetetlen 2026-06-20 speci aktív felejthetetlen 2026-06-19 Béci1982 aktív istennő

