Beszamolok.com főoldal
Fordítás: Google Translate
BESZAMOLOK.com

Boglárka szexpartner Nyerj randit Boglárka szexpartnerrel:) >>>

Tamara - 06208521652 szexpartner beszámoló

lehetne jobb
Tamara szexpartner beszámolója (2025-12-09 10:36:50)

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Webmesteri megjegyzés

NF tekintetében egyeztetünk a hirdetővel

Egyeztetés

Én a másik nagy oldalon találtam rá és mivel volt egy pozitív beszámolója és a fotói is tetszettek hívtam is. Első próbálkozásra felvette, elmondta a lehetőségeket, egyeztettük az időpontot és mentem is.

Megközelítés

Szokás szerint autóval mentem a navigáció mindent tud. A parkolás elég nehéz mivel nagy a felfordulás a környéken (építkezések miatti lezárások) Tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető. Busz, metró néhány perc séta (kb. 5 perc)

Helyszín

Új építésű jó állapotú lakás több baszobával és több lánnyal. (nem találkoztam mással de valaki hajat szárított)Fürdő rendben, minden van ami kell. A tetthely kellemes hangulatú, franciaágy és szék a ruháknak. Míg zuhanyoztam vigyázott rám a fürdő előtt.

Külső

A képek nem hazudnak, Tamara formás feszes leányzó szép cicikkel, rugalmas bőrrel. Egy kék tanga melltartó kombóban fogadott, míg bekisért a szobába volt alkalmam hátulról is alaposan szemügyre venni és amit láttam az tetszett.Arcra semmi különös. Ez szubjektív de nekem tetszett.
3. Tamara 208521652 beszámoló Budapest 126416 szexpartner4. Tamara 208521652 beszámoló 2025-12-10 09:45:44 szexpartner 126416

Action

Vetkőzés közben megbeszéltük a programot aztán megmutatta a fürdőt. Az ajándékot még érkezés után letettem. Visszatérve Ő még egy pillanatra kiment de tényleg csak rövid időre. A mikor visszatért levetkőzött. Feltérdeltünk az ágyra egymással szembe. Én átöleltem Ő is bár kissé lazán. Simogattam a hátát, popsit cicit amiket aztán meg is kóstoltam -jól reagáltak- próbáltam csókot csenni ment is meg nem is, de inkább az utóbbi, kicsit csókoltam a nyakát, ezt engedte. Itt leginkább én voltam aktív bár kézbe vette a velem egykorút. A térdelést megunva hanyatt fektettem, ismét játszottam a cicikkel és szép lassan leérkeztem a combok közé. Nyalakodtam és ujjaztam is. a jelekből úgy éreztem nem közömbös neki amit csinálok, néha egy kicsit mozgatta a csípőjét is de nem tudott vagy nem akart elmenni. Ezután kértem a franciát, automatikusan bontotta a gumit és fel is tette (az adatlapján natúr volt). Egy kicsit franciázott és elég eredménnyel ahhoz, hogy betegyem a kelyhébe. Ez hátulról történt, kértem, hogy térdeljen az ágy szélére amit meg is tett bár a combjait csak akkor tárta szét amikor ezt kértem. Miután behatoltam így is maradtunk míg el nem ért a vég. Közben gyönyörködtem a vékony formás derékban és szép popsiban,begyorsulva kilőttem a tárat. Úgy éreztem csak viseli a helyzetet. Hagyott lenyugodni. Gumi le és zuhany.

Elszámolás

elszámolás rögtön az elején, extrákat nem kérdeztem

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 40 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-11 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Távozás előtt még beszélgettünk egy kicsit, amiből az az érzésem támadt, hogy aznap már nem én voltam az első és talán az utolsó sem. Egyértelműen munkaként kezeli a helyzetet ami nem baj de ettől van az az érzésem, hogy ha kicsit jobban el tudna lazulni akkor jó értékelést adtam volna. A szex után nyitott korrekt lány benyomását keltette. Talán az előző (másik oldali) beszámoló miatt többet vártam, így egy kicsit csalódtam. Kiemelném, hogy a besorolás az én véleményemet tükrözi és másnál ez jobb lehet.

✔ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.


Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

oli66
oli66
Törzsvendég
Na ja, lehet kissé szigorú voltál a besorolással, de nagyjából értem miért.


Hiding
Hiding
Mindentudó
Tisztelt kolléga talán kicsit szigorú volt a besorolásnál.


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.
Utalásod az Action egyik utolsó mondatában az átélt óra tartalmára bőven elegendő információ...Beszid lényegi és hasznos is egyben, köszi.


Forest07
Forest07
Mindentudó
Számomra nem derült ki mitől is adtál mehetne jobb besorolást, de nem a legjobb ajánlólevél elsőre.


kri5tof
kri5tof
Könyvet írhatna
A hölgy személyiségéről szívesen olvastam volna még


összes / hozzászólás írása

Tamara összes beszámolója

1 lehetne jobb
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-12-09 paratrooper aktív lehetne jobb

💬
BesziRobot