Kiemelt Kira szexpartner - 701522401 - erotika, Budapest, XIII. kerület
 
Kira(24)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Tímeád szexpartner - 306031110 - sex, Budapest, VI. kerület
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.
Kiemelt anita08 szexpartner - 205197772 - erotika, escort is
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Evelyn szexpartner - 702862086 - masszázs, Budapest, VIII. kerület
9-20 tud fogadni
Evelyn(30+)
Budapest VIII.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - sex, Budapest, XIII. kerület
12-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Izabell - 209750814 felejthetetlen szexpartner beszámoló, Tipon írótól (2025-02-27)

Izabell szexpartner beszámolója (2025-03-01 01:21:31) gyönyörű arc kihagyhatatlan kölcsönös francia legjobb lovaglás végtelenül kedves Budapest, IX. kerület
Tipon szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Izabell reagálása a beszámolóra:
Kedves Tipon!
Köszönöm szépen a kedves szavakat és örülök, hogy jól érezted magad!
Legközelebb is várlak szeretettel🤗
Puszi Izabell 😘

Egyeztetés

Elérhető: 5
Személyes üzenetben: 5
Izabella hirdetésével meglepő módon itt, a beszámolók oldalon találkoztam, és miután átolvastam adatlapját és beszámolóit,gyorsan landolt is a kedvencek között.
Lekértem a bővebb infóját,erre írt pár kedves sort,majd váltottunk néhány belső üzenetet, ezt követte egy telefonos beszélgetés. Miután láttam a dolgaim kedvező alakulását, vtr-n erősítettem meg komoly és tisztességtelen szándékaimat, amit elég gyorsan vissza is igazolt,így már csak ki kellett várnom a hátralévő rövid időt.
Izabell minden platformon könnyen, gyorsan elérhető volt.

Megközelítés

Odatalálás: 4
Parkolás: 4
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
A vtr-n kapott cím alapján Izabell kéjkuckójához a Lurdy-házat kell irányzékba venni.
A címet a GPS felismeri, pontosan oda navigál. A környéken a parkolás fizetős, és nehézkesen tűnik. A közeli áruház parkolója lehet optimálisan megoldás.
Közösségi közlekedésel érkező kalandoroknak villamos áll rendelkezésre, a megállótól pár perc kényelmes séta szükséges.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Újépítésű társasház emeletén találjuk Izabell rendelőjét. A modern,szépen berendezett kuckó szemlátomást célirányosan funkcionál. Az előszobából nyílik a minden igényt kielégítő fürdőszoba.
Zuhanyfüggönnyel ellátott kádban tusolhatunk, ehhez elegendő tusfürdő készlet áll rendelkezésre. Tusolás végeztével tiszta, száraz kilépőn állva szárítkozhatunk a puha nagyméretű törölközővel.
A mosdónál szájvíz kis eldobható pohárkákkal, illetve többféle dezodor várja a rendeltetésszerű használatot.

A szépen berendezett nappaliból jutunk a hangulatos játszó szobába. A ruhákat székre pakolhatjuk, apróságokat kis asztalkára tehetjük . Fal mellett tükrösajtóval ellátott szekrény van,a hangulatot diszkrét alapzaj biztosítja.
A szeánsz érdemi részéül kényelmes, nagyméretű ágy szolgál.
A helyszín tökéletesen megfelel egy kellemes randi diszkrét lebonyolításához.

Külső

Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Izabell a húszas évei végén járó kellemes,vonzó megjelenésű Nő.
Bár portfóliójában arckitakarással hirdet, nem kell megijednünk,mert ez csak az inkognitó megőrzése érdekében van így. Találkozáskor egy kimondottan bájos arcú leányzó vár minket.
Barna szemei vidáman csillognak, érzéki ajkai csókra állnak,szerencsére bőkezűen osztogatja is őket. Csinos arcát világosbarna hajzuhatag koronázza.
Nem túl magas, kimondottan vonzó,nőies alkatú. Keblei feszesek,formásak,bimbói kényeztetés hatására gyorsan reagálnak.
Bőre világos,selymes tapintású,popsija ruganyos,harapnivaló.
Bársonyos combjai között rejtőző kincse illatos,kis fazon teszi még kívánatosabbá.

Izabell mindezek mellett egy intelligens, vidám , beszédes,ugyanakkor határozott Nő,aki gyorsan ráhangolódik a vendégre, és mellette nyoma sincs kínos csendnek.
3. Izabell +36209750814 beszámoló Budapest 124056 szexpartner4. Izabell +36209750814 beszámoló 2025-03-03 13:09:26 szexpartner 124056

Action

Barátnő feeling: 4
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Csók: 5
Pornós feeling: 1
Érkezéskor Izabell telefonon elnavigált a célponthoz.
Mikor odaértem,az ajtó résnyire kinyílt,és végre megpillantottam mögötte rejtőző vendéglátómat.
Izabell a képeken is látható kék színű fehérnemű szettben igyekezett elvenni a maradék eszemet is,jelentem, teljes sikerrel!
Belépve tisztáztuk a kölcsönös szimpátiát,így kabátomat és topánkáimat a kijelölt helyre leparkolva követtem Izabell bájosan ringó popsiját a tetthelyre.
Itt kis ismerkedős beszélgetés közben átadtam szerény ajándékomat ,majd ruháimat ledobva a kapott törölközővel elrobogtam, hogy lecsapassam az út porát.

Fürdőszobai protokollt követően siettem is vissza Kedvesemhez, picit aggódva, nehogy nélkülem kezdje el a mulatságot.
Szerencsére még a fogadó szettjében várt,odalépve átölelt, váltottunk néhány csókot, majd lelopta a derekamra tekert törülközőt, és megkért,hogy hasaljak az ágyra,mert szeretne egy picit megmasszírozni.
Miután helyet foglaltam,Izabell krémmel gondosan átgyúrta lábaimat,combomat,hátamat, közben elbeszélgettünk. Masszázsa számomra nagyon kellemes volt és szakszerűnek tűnt.

Majd megkért a fordulásra,megcsókolt,és kérte,hogy segítsek eltávolítani a melltartóját,amiben persze lelkesen részt vettem ,közben szinte észrevétlenül lekerült Kedvesem bugyija is...
A szemem elé kerülő formás ikrekkel és a harciasan felmeredő bimbókkal természetesen igyekeztem minél jobban "megismerkedni".
Ezután bekentük kebleit krémmel,és kaptam elölről egy fantasztikus csúszkát.
Külön tetszett, mikor felfelé csúszva hegyes bimbóival inzultálta a kíváncsian nézelődő Kispajtit.
Majd pár perc érzéki csúszkálás után rákérdezett a 69-re,ami nekem nagy kedvencem.
Lelkesen helyeseltem az ötletét,ezért a megbeszéltek szerint ajkaival vv-t helyezett bűntársamra, majd bársonyos combját a fejem felett átemelve arcom elé illesztette illatos kincsét.
Miközben lágy nyelvmunkába kezdtem, éreztem,hogy Kedvesem is elfoglalja magát,megsimogatta a tölténytárat,majd rudamat ajkai közé vette. Lassan,érzékien, kényeztetett,mint egy igazi barátnő, aki kedveskedni szeretne a párjának.
Eközben én is igyekeztem viszonozni a kapott kedveskedést, vidáman lefetyeltem Izabell zamatos kincsét,mint kiscica a lopott tejfölt.
Ha a csúcsig nem is tudtam teljesen eljuttatni,remélem hogy Neki is jólesett...

Azután kis idő múlva megbeszéltük, hogy mivel a magyar lovasnemzet, mi is ápoljuk tovább ezt a szép hagyományt.
Izabell pici síkosítást követően szép lassan öle mélyére eresztette bűntársamat. Először lassan ringatózni kezdett rajtam, majd egyre gyorsuló ütemben mozgott. Közben igyekeztem a szemem előtt ringó formás kebleit ,vagy éppen ruganyos popsiját simogatni. Mikor pihenés képpen rámhajolt,csókot loptam, közben próbáltam alulról tartani a tempót.

Némi jóleső galoppozást követően éreztem, hogy ez így sokáig nem fog menni, majd kisvártatva hatalmasat robbantam a gumiba.
Izabell kedvesen hagyott magában lenyugodni, majd közös romeltakarítást követően nem maradt más, mint némi folyadékpótlás, majd szedelőzködés, és egy csodálatos élménnyel a tarsolyomban a távozás mezejére léptem.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
A csokor mérete nyilvános az adatlapon,illetve megtudható bővebb infóból ,és telefonon is.
A bokréta nagysága átlagosnak tekinthető, a felmerülő extrákról Izabell üzenetben ad részletes tájékoztatást.
Szokásom szerint érkezéskor fejeztem ki a csók extrával kibővített hálámat, hogy később ne kelljen megtörni a pillanat varázsát .
Izabell maximális korrektségét az is mutatja, hogy az egyik extránál csak akkor fogadja el a plusz rózsaszálat,ha az extra megvalósult.

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 40 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-02 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Kitűnően sikerült a debütáló randink a bájos Izabellel. A randi során végig az elégedettségemet kereste, egy kellemes szeretőt,egy nagyszerű Nőt ismerhettem meg benne.

Kedves Izabell!
Remekül éreztem magam, örülök, hogy találkoztunk. Már az első telefonos beszélgetés alapján sejtettem, hogy nem lesz köztünk gond a kémiával... Teljesen elvarázsoltál, személyemben új rajongót találtál.
KÖSZÖNÖK MINDENT!


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Nincs még hozzászólás.

összes / hozzászólás írása

Izabell összes beszámolója

3 felejthetetlen
4 jó
összes beszámoló