Kiemelt Lindom Zoé erotikus masszázs - 303400596 - erotika, Budapest, XIII. kerület
 
Lindom Zoé(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt LindomNova erotikus masszázs - 306855935 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
LindomNova(23+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Cindy erotikus masszázs - 307234378 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
Lindom Cindy(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Dorka erotikus masszázs - 303908033 - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
11-19 tud fogadni
Lindom Dorka(26+)
Budapest XIII.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Yade - 304911790 nagyon jó erotikus masszázs beszámoló, Cousteau írótól (2021-04-26)

Yade erotikus masszázs beszámolója (2021-04-29 07:18:38)Budapest, II. kerület
Cousteau szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

A hirdető még nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Könnyen tudtunk időpontot egyeztetni, Ő vette fel a telefont, nagyon szexi hangja van.

Megközelítés

Közel a Mamuthoz , megközelítés kimondottan egyszerű . A parkolás már egy másik kérdés . Ajánlom a Mamut parkolóját !

Helyszín

A lakás mondhatni átlagos, de teljesen jónak mondható, szép, a célnak megfelel. Mindenhol tisztaság uralkodik, a fürdő tökéletesen megfelelő.

Külső

Nagyon gyönyörű, még szebb, mint a fotókon.
3. Yade +36304911790 beszámoló Budapest 109676 erotikus masszázs4. Yade +36304911790 beszámoló 2021-04-29 07:18:38 erotikus masszázs 109676

Masszázs

Nem vagyok egy nagy masszázsszakértő, így nehéz megállapítanom, hogy a masszázs maga szakszerű volt, vagy sem, de minden esetre nagyon jól esett. Masszázs közben a hasamon feküdtem és a leányzó a hátamat, illetve a lábaimat masszírozta. Nem volt sem túl erős, sem túl lágy az érintése, tehát pont megfelelő. A masszázsban magában nem volt nagyon erotikus rész,. Kicsivel az ottlétem lejárta előtt kérte, hogy forduljak meg a hátamra, aminek szíves örömest eleget is tettem, mert tudtam mi fog következni

Levezetés

Levezetésből kettőt kértem, egyet az elején, egyet a végén :) A második sajnos nem sikerült, de nem rajta múlt.

Elszámolás

Nem volt semmi probléma az elszámolással. Átlagos mértékű ajándék *** a szolgáltatás ****.

Csokor

Cousteau nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Összességében nagyon jól éreztem magam, azt éreztem a leányzón, mintha Ő is élvezte volna az egészet, ami természetesen nagyon jól esett nekem.

Webmesteri megfejegyzés

Beszámolód túl rövid, ezért alapból nem kaptál prémium napokat. A beszámolóról a vendégek szavaznak, és a szavazás ha eléri a ponthatárt további prémium napokat írunk jóvá.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Tozo1
V.I.P.
Ez a beszámoló nem sokat segít az olvasónak. Azt azért érdemes lett volna megírnod, hogy csók és ujjazás nincs, és ezen túl már az adatlapon is szinte minden extrának számít. Érdekesség, hogy a nfvsz 2 extrának számít, mert azt nem lehet kérni kölcsönösség nélkül.


Tanárúr
Friss újonc
Nem sok minden derül ki a beszámolóból. Szűkszavú, és csak közhelyek.


fericseri
Szexguru
Semmit sem tudtunk meg. Ilyet látogatás nélkül is lehet írni.


fericseri
Szexguru
Tragikusan semmitmondó egy ígéretes lányról. Esetleg pótold be egy új beszivel kérlek.


crashdummy
V.I.P.
A rangod a beszámolóra is érvényes. Van még hóvá fejlődni. Ez csak egy vázlat lett.


összes / hozzászólás írása

Yade összes beszámolója

3 nagyon jó
5 jó
összes beszámoló