Kiemelt Dominika - 209893211 - kerület, escort is
 
Dominika(30)
Budapest IX.ker.
Kiemelt Evelyn - 702862086 - szex, Budapest, VIII. kerület
13-20 tud fogadni
Evelyn(30+)
Budapest VIII.ker.
Kiemelt Kira - 701522401 - szexpartner, Budapest, XIV. kerület
8-20 tud fogadni
Kira(24)
Budapest XIV.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Nykol - 707233414 jó szexpartner beszámoló, dududidi írótól (2024-12-20)

Nykol szexpartner beszámolója (2024-12-21 07:25:34)Budapest, XIII. kerület
dududidi szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

A hirdető még nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Telefonon hívom mindig , nagyon egyszerű elérni . Viberen is aktív.

Megközelítés

Mindig van parkolóhely . BKV - val nem tudom , hogy kell menni.

Helyszín

Szép kis csendes lakás, tiszta. szájvíz tusfürdő stb van .

Külső

Gyönyörű!

Én szerelmes vagyok belé konkrétan . Gyönyörű arc , csodálatos cicik , kicsi de formás popsi . A kedvencem , nagyon beindító.
3. Nykol +36707233414 beszámoló Budapest 123520 szexpartner4. Nykol +36707233414 beszámoló 2024-12-21 10:52:56 szexpartner 123520

Action

Általában hasonló forgatókönyv szokott lenni , már több mint 2 éve járok hozzá így sokkal nagyobb bizalom alakult ki köztünk.
Fürdés után az ágyon meztelenül vár , beszélgetünk pár mondatod majd ölelkezünk és csókolózni kezdünk . Ezután kezével elkezd felhúzni , majd bekapja és hosszan gyengéden kényeztet én pedig néha egy csókra elkapom a fejét és odahúzom. Néha ránézek és elmondom neki hogy szeretem , igen nem nehéz beleszeretni mert eszméletlen jól csinál mindent és nagyon közvetlen személyisége van.
Amikor kellőképpen felhúzott általában egyből beleültetem majd meglovagol érzékien szépen lassan . Ezután helyet cserélünk és én dugom elölről majd hátulról is amíg el nem élvezek .
(Vannak alkalmak amikor kinyalom , ezt nagyon szokta élvezni )

Legjobb ! Remélem egyszer csak az enyém lesz .

Elszámolás

Mindig korrekt szerintem szerelmes belém azért is .

Csokor

A randi fél órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt.
(A 2024-12 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Egy szó: Fantasztikus


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Felhőtlenphil
Mindentudó
A szerelem (?) kolcsonos emlegetese nem potolja a kulso - arc, futomuvek, cici, popsi, tetovalasok - reszletesebb leirasat. Szerintem jobb lenne a beszamolo, ha errol is kapna tajekoztatast az olvaso.


Implacabile
V.I.P.
Az eleje értékelhetetlen. Hol voltál, mivel lehet odamenni? Milyen a ház, a lakás? Nykolról is bőven lehetett volna írni. Az action leírása meg olyan, mintha nem egy konkrét randiról született volna, hanem összesítve egy csomó randiról, hogy "általánosságban" mit szoktatok csinálni. De ez is olyan nyögvenyelősen megírva, hiányoznak a részletek.


Metin
Szexguru
Lehetett volna részletesebb. Ezen kívül kicsit túl személyes hangvételű az írás.


összes / hozzászólás írása

Nykol összes beszámolója

7 istennő
18 felejthetetlen
19 nagyon jó
33 jó
összes beszámoló