Kiemelt Bella szexpartner - 304514369 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
 
Bella(39+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina VIP szexpartner - 702799274 - masszázs, Budapest, VI. kerület
13-22 tud fogadni
Nina VIP(36+)
Budapest VI.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - masszázs, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Adrienn szexpartner - 305640649 - szexpartner, Budapest, XI. kerület
8-24 tud fogadni
Adrienn(42+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - szexpartner, Budapest, III. kerület
10-18 tud fogadni
Nina(36+)
Budapest III.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

Andi - erotikus masszázs Nyerj randit Andival :)

Evelyn - 707359490, jó szexpartner beszámoló

Beküldés: Félénk-Fiú 2023-06-25-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Evelyn707359490 Evelyn szexpartner beszámolója (2023-09-24 13:27:55)
csodás cicik hihetetlenül érzéki legjobb misszionárius barátnő feeling Budapest, V. kerület
Félénk-Fiú szerint valódi képpel hirdet
Evelyn hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Evelyn reagálása a beszámolóra:
Köszönöm szépen és örülök, hogy nem felejtetted el, és írtál rólam! Remélem hamarosan találkozunk! Puszillak addig is!

Egyeztetés

Itt az oldalon írtam rá, válaszolt a feltett kérdéseimre, segített VTR foglalásban, mert még sose használtam. Szóval 1 nappal előtte VTR en sikerült egyeztetni

Megközelítés

Gyalog mentem, mert 12 perc sétára volt. BKV val szerintem könnyű lehet az odajutás, bár attól függ ki honnan indul. Kocsival szerintem tervezni kell kicsit előtte.

Helyszín

A lakás nekem nagyon tetszett, simán laknék is ott. A fürdőben kád is és zuhanyzó is van, teljesen felszerelt, törölközős polc is van, jobb nem is lehetne.
Francia ágy van a tágas szobában, nagyon otthonos.

Külső

Külsőre nagyon csinos, teljesen olyan mint a képeken. Arca se lesz senkinek visszataszító, csak diszkréció miatt van kitakarva. A bőre nagyon puha, jó simogatni
3. Evelyn 707359490 beszámoló Budapest 119371 szexpartner4. Evelyn 707359490 beszámoló 2023-09-25 01:07:06 szexpartner 119371

Action

Odaérve puszival fogadott, beengedett a szobába, leültünk az ágyra, megbeszéltük, hogy mit szeretnék, majd odaadtam a virágszálakat. Utána elkísért a fürdőbe, ott csak simán letusoltam stb. Visszatérve még a köntösében várt a folyosó végén, de mire az ágyhoz értünk, már lekerült róla valahol. Leültünk, kicsit simogattuk egymást, majd lassan lehajolt és franciázni kezdett. Lassan és érzikien csinálta, közben simogattam, és koncentráltam, hogy bírjam valameddig. Majd kis idő után cseréltünk, és én kezdtem el nyaldosni ott lent ujjazással felváltva. Nem nagy sikert értem el, szóval ezt még gyakorolnom kell. Utána gumit kértem és missziben lett végem. Ezután hagyott megnyugodni, segített megtisztogatni, majd masszázst kínált fel, amit elfogadtam. Hasamra feküdve a hátamat masszírozta krémmel, közben meg mindenféléről beszélgettünk, nyitott bármire. Végefelé elkísért ismét a fürdőben, és a zuhany alatt megmosta a hátam, mert felajánlotta hogy lemossa a krémet.

Elszámolás

Semmi extrát nem kértem, mert bőven vállal olyat, amivel elvagyok, és mindent jól csinált

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 30 virágszálból álló csokor volt.
(A 2023-06 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Nagyon kedves, odafigyelő, nyugodt természete nagyon tetszett nekem. Első perctől elmúlt az izgulásom


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Nincs még hozzászólás.


összes / hozzászólás írása

Evelyn♡ összes beszámolója

31 istennő
58 felejthetetlen
65 nagyon jó
90 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-11-30 Ahl aktív felejthetetlen 2025-11-21 George03 aktív 2025-11-19 gabriel0615 aktív 2025-11-15 lancer aktív nagyon jó 2025-11-15 Norbi96 aktív felejthetetlen