Kiemelt Kingus szexpartner - 701505386 - sex, Budapest, XI. kerület
 
Kingus(33+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Nykol szexpartner - 707233414 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
 
Nykol(38)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - erotikus masszázs, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Dominika szexpartner - 209893211 - masszázs, escort is
 
Dominika(30)
Budapest IX.ker.
Kiemelt Kira szexpartner - 701522401 - erotika, Budapest, XIV. kerület
Ma NEM elérhető
Kira(24)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
 
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - masszázs, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Alexa - 209246075 jó szexpartner beszámoló, bohóc írótól (2025-01-30)

Alexa szexpartner beszámolója (2025-02-05 16:25:00)*interneten, ezen a telefonszámon aktuálisan lévő hirdetés képeBudapest, XIII. kerület
bohóc szerint valódi képpel hirdet
NEM hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.

Egyeztetés

telon hivtam egy nappal elötte, megbeszeltük az idöpontot, masnap azert küldtme neki megerösitö SMS-t

Megközelítés

13.ker nem messze a Honved korhaztol, egy sarokkal arrebb kaptam parkolohelyet, de tömegközli is van.

Helyszín

Egyedül rendel es elmondasa szerint ott is lakik, kiskutya persze van de kussba volt. Tusfürdök voltak, dezodort sajnos nem lattam. Amugy uj epitesü haz, minden rendben volt.

Külső

Jartam mar nala sztem kb 3-4 eve, csak aztan vagy ö rendelt videken vagy en nem voltam Magyarisztanban, de most örültem, hogy mindketten pesten vagyunk. Arra emlekeztem hogy jo teste van, ez igy is van. Vekony magas nagy szilikoncicik, szolibarna bör, csacsogos kedves baratsagos stilus. Korban a megadottnal talan egy kicsit több lehet. Azt hiszem a fogsora nem volt annyira szep talan. De összessegeben jo testü formas szilikonos csaj

Action

A nappaliban a kanapen volt a kuras, hat ettöl azert kenyelmesebb fekvöfelületet is el tudnek kepzelni de a celnak megfelelt.
Eleinte felfedeztem a testet volt kis ciciszex, nyomott ra kis massage olajat, meg a farkamra is. Utana akkor leszopott, en gumiban kertem, jobb a higienia. Aztan akkor hanyatt feküdtem kertem hogy lovagoljon, sikosito nem volt, az olajbol rakott a farkamra. (nem is ertettem miert nincs sikosito?)
a lovaglasban ugy lattam csak szenvedett nem igazan ment neki ugyh mondtam h akkor feküdjön hanyatt. Itt nem tom miert de ebben a pozban a mellekett mar alig erinthettem meg mert erzekeny. Elötte mondjuk a cicik szexnel meg az ismerkedesnel nem volt az? jo dugtam szemböl, de mar sürgetest ereztem. Mondom jo akkor doggy. Ott is kb 1 perc mulva mar kerdezte hogy "elmentel?" hat nem kurvara nem mentem el, de lattam hogy mar tul akar lenni rajta. Mondom jo akkor kiszalltam belöle es a cicikre kezimunkaval raelveztem (kerdeztem h arcra mehet-e persze nem)
Hat nem emlekszem 3-4 eve milyen volt pedig ketszer is voltam nala. Most valahogy azert ez nem volt tökeletes, nem volt rossz de azer a leirt teljesitmeny hmmm... tul akart lenni rajta na

Elszámolás

elöre leraktam az asztalra

Csokor

A randi fél órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-01 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
Nem aktív hirdetőnk, így nem tudjuk a csokor méretét. Itt az alkalom, hogy jelezzed neki, ha hirdet nálunk meg tudja ezt is adni!

Összkép

ahogy az action resznel irtam, szep csaj, kedves jo test, de a szexben valahogy nem volt a legjobb. Lehet h majd adok neki meg egy eselyt ha ismet pesten lesz meg en is, mert amugy a közvetlen stilusa, a nagy szilikoncicik es a szep szolis böre tetszik nagyon. Hatha tud ez jobb is lenni


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Nem hirdetők beszámolóiról szóló beszélgetését prémium vendég előfizetéssel leeht olvasni.

összes / hozzászólás írása

További 3 beszámolója van.

Inaktív vagy nálunk nem hirdetők inaktív beszámolói PRÉMIUM VENDÉG előfizetéssel elérhető el

Vásárolj prémium előfizetést!