Csak óvatosan, kockázatos, keveset tudunk róla.
egy néven hirdet(ett)egy számon hirdet(ett)
egy hirdetése van/volt.
nincs gyorsinfo bejegyzés
semmit nem tudunk az árakról
kevés kép info
kevés info az adatai valódiságáról
kevés info az vállalásai valódiságáról
van egyeztetési problémás beszámolója
A beszamolok.com-on nincs találat erre a telefonszámra.
Interneten más oldalakon lévő hirdetések

A 303358168 telefonszámhoz kapcsolódó
más telefonszámok: nincs
művésznevek: Dina
kapcsolódó képek:

Tudsz más névről / telefonszámről amin hirdet(ett) vagy van beszámolója?
Jelezd felénk , hogy összeköthessük! Ha hasznos infót küldesz be, 1-3 premium vendég napot írunk fel !
: +36303358168, felhívom!
- Nincs egyelőre GyorsInfo bejegyzés.
Véleményed van a hirdetőről, de nem írnál beszit? Itt röviden is írhatsz.
A telefonszámhoz kapcsolódó címek
- Budapest, VII. kerület Wesselényi utca (2022 május 17)
Csokor méret (1k/rózsa)
- Nincs csokor információ.
Van infód a csokorról? Tedd közkincsé az infót :)
Képekről info
Beszámolókban szereplő adatok szerint:
- valódi képpel hirdet 2 vendég szerint
- Nincs a képekről információ.
Mi a véleményed a hirdetés képeiről? Jelöld be a töbieknek!
Hirdetésben szereplő adatok
- Nincs egyelőre a hirdetési adatokról bejegyzés.
Nem stimmeltek élőben az adatok? Más a kor, a súly a magasság stb mint a hirdetésében? Itt írd meg mik voltak az eltérések.
Hirdetésben szereplő Vállalalások
- Nincs egyelőre a vállalásokról bejegyzés.
Nem valósak a vállalások a hirdetésében, helyszínen már más a helyzet? Írd meg!
A telefonszámhoz kapcsolódó beszámolók
- jó: 1 db
- egyeztetési: 1 db
- olvasás egyeztetési 2022 május 17: Dina, író: IndianBobber
- olvasás jó 2022 március 29: Dina, író: masszfun
Beszélgetés beszámolóirólUtolsó 10 hozzászólás
- 2022 május 25 , vénkecske52:
Mindig kettőn áll a vásár.... Nem példa nélküli, hogy egy vendég hosszabbítani akar. Hiszen jól érzi magát. A gond a pihenő idő hiánya. Ha lenne a két "kezelés" között, akkor simán belefér egy hosszabbítás. Ha nincs akkor ki kell tessékelni a pácienst! Ilyen egyszerű. A legegyszerűbb munkához is tervezés kell... - 2022 május 25 , vivalanocse1:
Holden, nálad a pont és az igazság, na meg a tapasztalat. Egyébként nehéz egy (nem fogadott) hívás után eljönni. A beletett idő miatt a többség tovább próbálkozik mint hogy új lányt keressen vagy ne is legyen aznapra senki. - 2022 május 25 , Holden:
Saját tapasztalat és javaslat, ha kezdéskor ott vagy a kapuban és hívod, és nem veszi fel, lehet menni hazafelé. Felesleges többször hívni, még olcsón megúsztad. Aki átveréssel indítja a kezdést, annak milyen lehet a szolgáltatása? - 2022 május 20 , Felejtős:
Azt írtad, "szemezgettem az oldalon". Gondolom a jó szimatodnak köszönhető, hogy nem egy itt hirdető és megbízható lányra esett a választásod, akinek már vannak ajánlásai. Ráadásul új vagy az oldalon, ezért egyáltalán nem hiteles számomra az írásod tartalma. - 2022 május 19 , Implacabile:
Ez nem csak a tovább maradó vendég hibája, hanem a lányé, aki tudja, hogy jönnek hozzá és mégsem rakja ki az előző vendéget időben. - 2022 május 19 , Webmester:
Légyszíves mindenki kulturált hangnemben beszélgessenek, ne kelljen moderálnunk. Ha hiányosnak tartja valaki a beszámolót szíve joga megtenni az észrevételét, kulturált hangnemben, az írónak meg nem muszáj megfogadni a véleményeket, ellenben kulturáltan kell válaszolnia, és el kell fogadnia, hogy másoknak más a véleménye. - 2022 május 19 , Waldau:
Pedig írj bátran cimbora! Látnád én miket kaptam, kapok még most is a beszámolóimért. Írd meg az élményed és senkivel ne foglalkozz👍 - 2022 május 19 , masszfun:
Szerintetek szimpatikusságról szól felétek a dolog? Az szimpatikus, ahogyan ti nagyok kioktatjátok az újoncokat? Igen, többes számban írtam. megnéztem pár újonc által írt beszámolót és érdekes módon csak ti, magas rangúak adtok a leginkább lehetne jobban megírni besorolást ezekre a beszámolókra. De amint látom, egyre több "vezérőrnagyot" vonzok be a beszámolóm csevegésébe. :) Kioktatás? Még el sem kezdődött. De ha te/ti annak veszitek, arról nem tehetek. Waldau, neked valóban igazad van, ezen nem gondolkodtam e. De amint írtad, csiszolódnom kell. Kellene, mert ahogyan viszont én írtam, egészen kicsi az esély arra, hogy ezek után beszit írok ide. :) - 2022 május 19 , Waldau:
Ezzel az erővel nyugodtan megírhattad volna a levezetést is😅 Szerinted “otthon” ebből az indokból amire hivatkozol nem lett probléma? A diszkréción még van mit csiszolgatnod🤘 - 2022 május 19 , vénkecske52:
Mondták volt régen, lehet Csehov idején, "ez egy vihar a biliben"! A gond csupán az oldal kérelme, ami egyúttal lételeme: beszámolót vár... Ez csupán egy rövid emlités arról, hogy egy nem itt hirdető lánynál jártál.Aki túl naivan magáról is beszélt elsőre, így sok minden kitudodott, amihez semmi közünk nem lenne. Lehetne ezt a problémát okosabban is megoldani : nem írni róla ! Ha már Úriember vagy... Van olyan aki ezt kéri, ugyanakkor fantasztikus műsorral kápráztatja el a vendégét. Így is lehet. Mint ahogy azt is, hogy kulturáltabb formában kellenne(?) kioktatni a már 'frontot járt obsitost' . Nem szimpatikus, ugyanakkor jellemrajz is. Ez már egy szűrés sok masszőr szemében.